Grup Uçak Bileti Rezervasyonu

Grup Uçak Bileti Rezervasyonu

Grup uçak bileti rezervasyon talebi için uçuş detaylarını bize aşağıdaki formdan iletebilirsiniz. Talebiniz ilgili departmanımız tarafından fiyatlandırma yapılarak size en kısa sürede en ucuz uçak bileti fiyatları ile geri dönüş yapılacaktır. Formu doldururken lütfen uçuş tarihlerinizi ve yolcu sayısını belirtmeyi unutmayın. Dilerseniz 0542 809 15 52 nolu numaradan grup rezervasyonu departmanı yetkilimiz ile direkt olarak temasa geçebilirsiniz.

Pegasus grup rezervasyonu

Pegasus hava yolu firmasından grup uçak bileti satın almak için en az 14 Kişi ve üzeri olarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Talepte bulunduğunuz fiyat teklifini kesinleştirmek için firmamıza %10 depozito ödemesi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra kalan ödeme ve isim listenizi vererek biletlerinizi konfirme edebilirsiniz.

THY grup uçak bileti rezervasyonu

THY hava yolu firmasından grup rezervasyonu yaptırmak için en az 10 Kişi ve üzeri olarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Talepte bulunduğunuz fiyat teklifini kesinleştirmek için firmamıza %30 depozito ödemesi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra kalan ödeme ve isim listenizi vererek biletlerinizi konfirme edebilirsiniz.

Atlas Global Rezervasyonu

THY hava yolu firmasından grup uçak bileti satın almak için en az 12 Kişi ve üzeri olarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Talepte bulunduğunuz fiyat teklifini kesinleştirmek için firmamıza %25 depozito ödemesi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra kalan ödeme ve isim listenizi vererek biletlerinizi konfirme edebilirsiniz.

Sun Express grup uçak bileti rezervasyonu

THY hava yolu firmasından grup rezervasyonu yaptırmak için en az 14 Kişi ve üzeri olarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Talepte bulunduğunuz fiyat teklifini kesinleştirmek için firmamıza %30 depozito ödemesi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra kalan ödeme ve isim listenizi vererek biletlerinizi konfirme edebilirsiniz.

Bize dilediğiniz zaman mesaj gönderebilirsiniz.Grup uçak bileti nasıl alınır?

Münferit uçak biletlerini satın almak için plusfly.com gibi online uçak bileti siteleri, uçak bileti çağrı merkezleri gibi bir çok mecradan faydalanarak biletinizi satın alabiliyorsunuz. Fakat iş grup bileti satın almaya gelince dikkat etmeniz gereken konular bulunmakta sizi bu konuda aydınlatmaya çalışacağız.

  • Çoğu Hava yolu şirketleri direk olarak müşteriye grup uçak bileti fiyat teklifi vermemektedirler arada bir seyahat acentesi olması gerektiği konusunda ısrarcı olmaktadırlar. Bazı hava yolları müşterilerden direk grup talebi almaktadırlar fakat acentalara çok daha uygun fiyat teklifi sundukları için grup biletlerinde uzmanlaşmış seyahat acentelerine başvurmanız en akıllıca seçim olacaktır.
  • Grup rezervasyon münferit biletlerin aksine ödemenin bir kısmını ödeyerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. İsim listesinin de tamamını vermenize gerek yoktur. Hava yollarına değişkenli göstermekle birlikte uçuştan belli bir süre öncesine kadar isim listenizi ve kalan ücreti tamamlayarak  uçak biletlerinizi onaylayabilirsiniz.
  • Grup Uçak Bileti alırken dikkat etmeniz gereken başka bir hususta bilet fiyatlarına dikkat etmektir. Çünkü kötü niyetli acentalar yüksek komisyonlar ekleyerek uçak biletlerinizi çok pahalı almanıza sebep olabilirler.
  • Grup uçak biletlerinde yanlış bilinen bir ayrıntıdan bahsedeceğiz size. Grup bileti alacağınız uçuşa internetten tekil olarak fiyat araştırması yaptığınızda gördüğün fiyat örneğin 100 TL olsun. Grup olarak gideceğiniz için bu fiyattan daha düşük bir fiyatla seyahat edeceğinizi düşünebilirsiniz fakat grup bileti fiyat talebinize 120 TL gibi bir fiyat alabilirsiniz. Bu normaldir size bu konuyu şöyle açıklayalım, online mecralardan uçak bileti fiyatını 100 TL görebilirsiniz fakat o ücret sınıfından 2 kişilik yer kalmış olabilir, 110 TL lik sınıfından da 5 kişilik yer kaldığını varsayalım. Pegasus, Thy, Anadolu jet, Bora jet, Atlas global gibi hava yolları grup bileti rezervasyonu teklifi verirken kişi sayısına göre ortalama sınıftan fiyat teklifi verirler. İndirimli olur aslında ama siz daha pahalı alıyorum sanırsınız önemli olan 100 TL fiyatı görmek değil 20 kişinin toplam fiyatının daha uygun olmasıdır.

Toplu uçak bileti teklifi almak için yukarıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Adet bazında Türkiye’deki en çok bilet satış acentasından birisi olduğumuz için hava yollarından çok uygun fiyatlar alabilmekte ve bu fiyatları sizlere vermekteyiz.

Toplu Uçak Bileti Grup İndirimi

Uçak bileti grup rezervasyonlarında avantajınız tüm biletleri tek fiyata alıyor olmanızdır. Hava yolu firmaları grup taleplerini fiyatlandırırken uçağın durumunu göz önünde alarak ortalama bir fiyat verirler. Örneğin an itibari ile 90 TL normal satış fiyatı olan bir uçuşta grup talebi yapıldığında 100-110 TL gibi bir fiyat verilecektir. Normal satış fiyatından pahalı gibi görünse de aslında öyle değildir çünkü normal bilet satış sisteminde biletler satıldıkça fiyatlar artış gösterir an itibari ile 90 TL görünen fiyattan belkide 2-3 koltuk kalmıştır fakat sizin 50 kişilik bir grubunuz var ise her 10 kişide fiyatın 10-15 TL artacağını düşünürsek ortalama 130-140 TL gibi fiyatlar ortalama olacaktır.

Grup uçak bileti indirimi alarak tek fiyatla uçak biletlerini satın alabilir ve avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca hava yoluna göre değişiklik göstermekle birlikte grup rezervasyonu yaptırmanın diğer bir avantajları ise uçuş gününe 3 güne kalana kadar yolcu isimlerini değiştirebiliyor olunması ve %30 oranında bir bedel yatırarak rezervasyonu kesinleştirmek ve yolcu isimlerini verdiğinizde diğer tutarı tamamlayarak biletleri konfirme yaptırarak seyahatinizi sağlayabiliyor olmanızdır.

Grup uçak bileti ne demek ?

Grup uçak bileti, toplu olarak yapacağınız seyahatler için hava yollarından indirimli ücretle satın alacağınız bilet türüdür.

 

Önceki yazımız olan Özel uçak kiralama konusunda önemli bilgiler içeren makalemize göz atabilirsiniz.