Göynük Dinopark Eğlence Giriş Bileti

Göynük Dinopark Eğlence Giriş Bileti

Göynük Dinopark Eğlence Giriş Bileti

Dinopark bileti için iletişim : 0850 500 0 777

Dünya’nın en eski canlılarından birisidir dinozorlar. Dinozor deyince koca koca, dişleri keskin korkunç canavarlar aklımıza gelse de bizden önceki ev sahipleri onlardı. Şöyle söyleyelim 100 milyon yıl boyunca dünyada egemenliğini sürdürmüşler. Ama her ne kadar korkutucu görünenleri olsa da sevimli dinozorlar da olmamış değildi. Aradan yıllar geçti ve nesilleri tükendi. Ama biz onları hayal ettik ve günümüze getirdik. Dinopark ile eğlenceye giriş yapın.Yeşillik ve doğa eşliğinde harika bir parka giriş yapın.

Dinopark, oldukça büyük bir alana kurulmuştur. 30 dönümlük araziyi içine alan park alanı fıstık ve kızılçam ormanları arasında yer alır. Adı üstünde Dinopark eğlence alanında tarihe tanıklık edeceksiniz. Dinozorların gerçeğe yakın maketleri ile karşılaşacak, seslerini duyacaksınız. Her yaştan misafir bu parkta eğlenebilir. Sadece eğlence değil aynı zamanda birçok tarihi bilgiye de eşlik edeceksiniz.


Göynük Dinopark Eğlence Giriş Bileti

Dinopark’ta Neler Bulunur

Aslında işin bu kısmını sürprizlere bırakmayı düşündük ama siz misafirlerimiz için özgün bir açıklama yapmak daha uygun olacağının kanaatine vardık. Dinopark içerisinde su oyunları, tırmanma duvarları, trambolin, dinlenme alanları, korku tüneli, mini hayvanat bahçesi ve fosil havuzu gibi yerler bulunmaktadır. Bunların dışında daha birçok içerikle de karşılaşacaksınız.

Çocuklar ve yetişkinler için ortak ve ayrı alanlar bulunmaktadır. Hal böyle olunca her kesimden misafir Dinopark‘a girebilir.

Mini hayvanat bahçesi içerisinde; sülün kuşu ve çeşitleri, hindi, tavşan, balık, keklik , güvercin ve tavuk çeşitleri yer almaktadır.

Bazı aktiviteler ise ücretsiz olarak tesiste yer almaktadır. Bunlar; havuz oyunları, fosil havuzu, su voleybolu, zip line, tranbolin ve engel parkuru gibi alanlardır.


Göynük Dinopark Eğlence Giriş Bileti Fiyatları

Dinopark farklı paketler olarak biletlenmektedir. Paket içerikleri ise aşağıdaki gibidir.

 

Dinopark Paket 1 ( Giriş + Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir. ) : 23.22 TL

Dinopark Paket 2  (Giriş + Yemek + Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir.) : 41.22 TL

Dinopark Paket 3 (Giriş + 7D Sinema + yemek+ Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir) : 53.22 TL

Dinopark Paket 4 (Giriş + 7D Sinema + Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir) : 35.22 TL

 

Ayrıca transferli paketlerde bulunmaktadır. Transfer hizmeti, özel araçlar ile bulunduğunuz noktadan parka geliş gidişinizi sağlayan hizmettir. Transferli paketler ise aşağıdaki gibidir.

Dinopark Paket 1 ( Transfer + Giriş + Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir ) : 41.22 TL

Dinopark Paket 2  (Transfer + Giriş + Yemek + Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir) : 59.22 TL

Dinopark Paket 3 (Transfer + Giriş + 7D Sinema +Yemek+ Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir.) : 71.22 TL

Dinopark Paket 4 (Transfer + Giriş + 7D Sinema + Ücretsiz aktivitelerden yararlanmayı içerir) : 53.22 TL