En Uygun & Ucuz Giresun Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Giresun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Giresun Şehrinde Gezilecek Yerler

Giresun şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Giresun Şehri Hakkında

Giresun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Giresun, Doğu Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Yeşili, denizi ve fındığı ile oldukça meşhur olan bir ilimizdir. Nüfusu 400 bin üzerindedir. Şehirde Giresun üniversitesi bulunmaktadır. Daha önceleri KTÜ’ye bağlı olan bu üniversite 2006 yılında bakanlar kurulu kararı ile Giresun üniversitesi olarak ayrılmıştır. 26 bin civarı öğrencisi bulunmaktadır.

Giresun’da gezebileceğiniz harika yerler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Giresun Kalesi
  • Meryem Ana Kaya Tapınağı
  • Giresun Müzesi
  • Tirebolu Kalesi
  • Muhtar Çeşmesi
  • Paşakonağı Yaylası
  • Atatürk Evi
  • Sis Dağı
  • Bektaş Yaylası

En Ucuz Giresun Uçak Bileti

Giresun şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İhtiyaca yönelik açılan yeni bir hava limanıdır. Ordu – Giresun hava limanı o bölgenin uçuş ihtiyacını karşılamaktadır. Hava limanı Ordu ile Giresun şehirlerinin ortasına kurulmuştur. Eskiden yolcular Ordu veya Giresun’dan hareket etmek istediklerinde Trabzon ya da Samsun hava limanını kullanmaktaydı. Servisler her ne kadar götürse de ekstra maliyetli ve süresi uzun bir yolculuk oluyordu.

Giresun uçuşları direkt ve karşılıklı olarak Ankara, İstanbul ve İzmir hava limanlarına gerçekleşmektedir. Uçuşları ise şimdilik THY, Pegasus ve Anadolu Jet hava yolları düzenlemektedir.

Giresun Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Giresun Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Giresun Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

Giresun Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Giresun THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Giresun Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Giresun Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Giresun Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Giresun havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Ordu Giresun hava limanından ulaşımda Havaş servisleri

Giresun şehir merkezi ile hava limanı arasında servisler bulabilirsiniz. Ulaşım süresi yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Giresun- Keşap- Espiye- Tirebolu- Eynesil’den ulaşımlar sağlayabilirsiniz.

Ordu Giresun hava limanından ulaşımda taksiler

Ordu-Giresun hava limanından şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklık bulunmaktadır. Fiyat açısından çok uygun olmamakla birlikte en hızlı ulaşım olacaktır.

Ordu Giresun hava limanından ulaşımda araç kiralama

Hava limanından şehir merkezine araç kiralayarak da gidebilirsiniz. Şehir merkezinde kiraladığınız araçları hava limanına teslim edebilirsiniz.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.