Gece Hayatı Olan En Güzel Tatil Yerleri

Gece Hayatı Olan En Güzel Tatil Yerleri

Gece Hayatı Olan En Güzel Tatil Yerleri

Gündüz deniz, kum, güneş derken akşam arkadaşlarla güzel vakit geçirmek amacıyla hem bütçe dostu hem de herkes tarafından bilinen ve sevilen bu yerlere bir göz atalım;

Antalya Gece Hayatı

antalya kale içi gece hayatı

Eğlence denince akla gelen yer olan Antalya, bir çok gece kulübüne ev sahipliği yapar. Yerli yabancı bir çok turistin akınına uğrayan yer, çok renkli ve eğlenceli bir gece hayatına sahiptir. Temmuz Ağustos gibi marina çevresinde bir çok mekan sabaha kadar açıktır ve çeşitli dans gösterileri, müzik performansları sergilenir. Kaleiçi gece hayatı daha çok öğrencilere yönelik ve bütçe dostu olan Tudors Pub, Sponge Bar gibi Pub ve barların yanında rakı içebileceğiniz ve canlı müzik dinleyebileceğiniz bir çok mekanda burada bulunmaktadır.

Daha yüksek gelir seviyesine hitap eden mekanlar ise genelde Lara tarafındadır Lara’daki mekanlara örnek olarakta Jolly Joker ve SOHO başlıca mekanlardır, bu mekanlar dışında da bir çok kaliteli mekan bu bölgede bulabilir ve Antaya gece hayatı keyfini çıkarabilirsiniz. Antalya’da gezilecek yerler konulu makalemize göz atar şehir hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Çeşme

çeşme gece hayatı

En çok sevilen tatil yerlerinden biri olan Çeşme, gece gezmesi yapılabilecek en güzel yerlerden biridir. Diğer tatil yerlerinde göre oldukça daha pahalı olsa da, gittiğinizde dönmek istemeyeceğiniz unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Pahalı olmasına rağmen yüksek gelir seviyesi olan inanların oldukça tercih ettiği bir destinasyon olduğu için yazın çok kalabalık olabilmektedir, buradaki otellere önceden rezervasyon yaptırmak yer bulabilmek için oldukça önemlidir.

Çeşme’nin en güzel yerlerinden biri olan müzikli eğlenceli ve gez gez bitmeyecek Alaçatı sokaklarında hiçbir şey yapmasanız bile güzel bir akşam yürüyüşü, bu güzel tatil destinasyonu biraz daha yakından tanımanıza olanak sağlayacaktır. Çeşme gece hayatı merkezde öne çıkan fazla mekanı bulunmamaktadır. Daha çok Alaçatı tarafında gece hayatı hareketli seyretmektedir. Alaçatı’da öne çıkan mekanlar ise Babylon Aya Yorgi ve Sole Mare Beach Club tür.

Bodrum

bodrum gece hayatı

Yine gece hayatı denince ilki akla gelen isimlerden olan cıvıl cıvıl sokaklarıyla, bol eğlencesiyle ünlü Bodrum gece hayatı, plaj ve gece kulüplerindeki Happy Hour partileriyle meşhurdur. Ünlü sanatçıların da akın ettiği bu yerde, isterseniz akşam deniz ve kumun tadını çıkarıp bir yandan da dj performanslarını dinleyip sevdiklerinizle birlikte eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

Kıbrıs

kıbrıs gece hayatı

En eğlenceli, belki de en sıra dışı eğlence mekanlarının bulunduğu Kıbrıs, anlatılmaz yaşanır dedirtecek cinsten. Dünyanın bir çok yerinden akın eden turistler, meyhaneleri, gelişmiş gece hayatı kültürüyle karşı karşıya kalıyor. Kıbrıs Gece hayatı genellikle Girne’deki gece kulüplerinde daha yaygın. Akşam 9.00′ da başlayan eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Her gece kulübü kendine has müzikleri ve performanslarıyla misafirlerine unutulmayacak bir tatil yaşatıyor.

En popüler mekanlarından biri olan Cadı Evi, haftanın her günü 15.00- 03.00 arası misafirlerini ağırlayan, eğlencenin yoğun olduğu, çalışanlarının güler yüzlü olduğu, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gece geçireceğiniz samimi bir mekan arayanlar için en uygun adrestir.

Ayrıca gece hayatı ile oldukça popüler olan Lviv şehrini yakından tanımak için Lviv Gezilecek Yerleri ve Gece Hayatı konulu makalemize göz atabilirsiniz.