En Uygun & Ucuz Gaziantep Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Gaziantep uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Gaziantep Şehrinde Gezilecek Yerler

Gaziantep şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Gaziantep Şehri Hakkında

Gaziantep şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gaziantep şehri güneydoğuda en fazla nüfusa sahiptir. Oldukça gelişmiş bu ilimiz dünya üzerinde bulunan en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Gaziantep’in kendine ait sembolleri arasında Gaziantep Kalesi, Baklavası, Antep fıstığı, Zeugma ve bakırcılık bulunu. Tarih ile dolu olan bu şehri gözlemlemenizi ve tecrübe etmenizi tavsiye ederiz. Yukarıdaki linkleri kullanarak Gaziantep’in en iyi restoranlarını ve gezilecek yerine göz atabilirsiniz. En ucuz Gaziantep uçak bileti sorgulamak ve satın almak için yukarıdaki arama formunu kullanabilirsiniz.


En Ucuz Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Gaziantep’ten Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi iç hatların yanında Kıbrıs’a da karşılıklı direkt uçuşlar bulunmaktadır. Yurt dışındaki bazı önemli destinasyonlardan yaz sezonunda direkt olarak Gaziantep uçak bileti satın almanızda mümkün olmaktadır.

Yemekleri ve tarihi yerleri ile ünlü Gaziantep’e Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express gibi firmaların uçuşlarını kullanarak direkt olarak yolculuk yapabilirsiniz.

 

Gaziantep Uçak Bileti İletişim

Gaziantep uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Gaziantep hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Gaziantep Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Gaziantep Anadolu Jet Uçak Bileti İletişim (0850) 500 07 77

 


Havalimanından Gaziantep Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Gaziantep havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Gaziantep havalimanı şehir merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına indiğinizde aklınıza gelecek ilk sorulardan bir tanesi ulaşım olacaktır. Havalimanından şehir merkezine belediye otobüslerini, Havaş servislerini, taksileri ve araç kiralamayı kullanabilirsiniz.

Gaziantep Belediyesi otobüs seferleri

Uçuş saatlerine göre otobüs seferleri bulunmaktadır. Hava limanına indiğinizde belediyeye ait otobüs seferlerine kullanarak merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gaziantep Hava limanı Havaş servisleri

Havaş hem Gaziantep içi sefer düzenlemektedir hem de Otogar, Nizip ve Kilis için sefer düzenlemektedir. Sefer saatleri uçuş saatlerine bağlı olarak güncel tutulmaktadır ve düzenlenmektedir. Şehir merkezine yaklaşık 35 dakika sürmektedir ve ücreti 10 TL dir.(Fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir, kesin bilgi için Havaş’ın sitesini kontrol etmelisiniz.) . Kilis’e ise yolculuk yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir ve ücreti 20 TL dir. (Fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir, kesin bilgi için Havaş’ın sitesini kontrol etmelisiniz.)

Gaziantep Taksi Ulaşımı

Hava limanından kullanabileceğiniz diğer bir ulaşım imkanı da taksidir. Taksi pratikliği ve hızlı taşıması ile size faydalı bir alternatif olabilir. Hamile, yaşlı, engelli ya da kalabalık yolcular için daha kolay olmaktadır.

Gaziantep Araç Kiralama

Gaziantep’te bulunacağınız süreye göre ya da kişi sayınıza göre araç kiralamak oldukça makul bir alternatif olabilir. İş için ya da özel sebepler ile araba kiralamakta olan birçok yolcu bulunmaktadır. Araç fiyatlarını ve özelliklerini araç kiralama şirketlerine danışarak öğrenebilirsiniz.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.