LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Erzurum Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Erzurum uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Erzurum Şehrinde Gezilecek Yerler

Erzurum şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Erzurum şehrinde ne yenilir, içilir?


Erzurum Şehri Hakkında

Erzurum şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzurum şehir olarak bir serhat şehridir.Özellikle kış turizminin yoğun olduğu şehirde, üniversiteler arası kış oyunlarında düzenlenmektedir.Dadaş adıyla anılan yöre insanı gayet içten ve sıcakkanlı insanlardır.Şehrin en önemli turizm noktaları ise Çifte Minareli Medrese ve Palandöken Dağıdır. Sadece Erzurum değil hava limanı hakkında da bilgi almak isterseniz Erzurum Hava Limanı adlı sayfamıza da bir göz atabilirsiniz.


En Ucuz Erzurum Şehri Uçuşları

Erzurum şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Erzurum şehir olarak yoğun uçuş alan bir noktadır. Doğunun en çok hava trafiği olan hava limanlarından birisidir. Erzurum’dan Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya gibi şehirlere direkt olarak uçak bulma imkanınız vardır. Erzurum uçuşları denilince yolcuların aklına genelde direkt uçuşlar gelse de, söylediğimiz noktalar üzerinden aktarma yaparak Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanına uçuş sağlayacaktır.

Tarihi, turistik ve kış sporları sebeplerinden dolayı tercih edilen hava yolu ulaşımı ile çok daha rahat ve avantajlıdır. Erzurum yolculuğuna karar verdiğiniz anda sitemiz ekranından bilet kampanyalarını takip ederek Erzurum uçak bileti temin edebilir, yolculuğunuzu konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.


Havalimanından Erzurum Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Erzurum havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Erzurum Hava limanı Taksi

Hızlı ama çokta uygun olmayan bir tercih olacaktır şehir merkezinde ve hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler bulunmaktadır.

Erzurum Hava limanı Servis

Servisler, Erzurum Hava limanından kalkıp sırayla Otobüs Terminali, Erzurum Teknik Üniversitesi, Erzurum Büyük şehir Belediyesi Spor Tesisleri, Belediye, Kız Meslek Lisesi, Hastaneler Caddesi, Gez Mahallesi güzergahını takip ederek şehir merkezine (İstasyon Meydanı) ulaşıyor. Şehir merkezine varış, trafik olmaması koşulunda ortalama yirmi dakika sürüyor.

Erzurum Hava limanı Otobüs

Şehir merkezinden geçen belediye otobüsleri, yönüne göre doğu (D1), batı (B-1, B-2, B-3, B-5), kuzey (K-1, K-2, K-3, K-4, K-5, K-6, K-7) ve güney (G-1, G-2, G-3, G-4, G-5, G-6, G-7, G-8, G-9, G-10, G-11) olarak şehrin her bölgesine erişim sağlıyor.

Erzurum Hava limanı Araç Kiralama

Erzurum Hava limanında kolaylıkla bulabileceğiniz birçok Rent A Car firması mevcut. Şehir merkezinde kiraladığınız aracı hava limanında teslim edebiliyorsunuz.