En Uygun & Ucuz Erzurum Bursa Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Bursa Hava Durumu

( Bursa ) °C

Bursa Yerel Saati

20:14 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1040 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 53 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Erzurum uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bursa Şehrinde Gezilecek Yerler

Bursa şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Bursa Şehri Hakkında

Bursa şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bursa, oldukça gelişmiş ve sanayi bakımından ileri şehirlerimizin arasında yer almaktadır. İl sıralaması olarak bakacak olursak güncel kaynaklarda Türkiye’nin en kalabalık 4. şehri olarak geçmektedir. Yani İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra yer almaktadır. Şehrin sanayi şehri olmasından ve kalabalık olmasından bahsettik; tarihinden bahsetmemek pek olmayacaktır bu durumda. Anadolu topraklarının en eski yerleşim yeri olmasının yanında Osmanlı Devleti’nin ilk başkentidir. Peki bu durum bize ne anlatıyor? Ne çıkarmamız gerekir? Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olması, şehri mimari ve yapısal anlamda oldukça zengin kılmıştır. Birçok tarihi eser ve okunması gereken mimari dokularıyla karşımızda durmaktadır.


En Ucuz Erzurum Bursa Uçuşları

Erzurum - Bursa uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Erzurum Bursa uçak bileti alacaksanız doğru yerdesiniz. Bu iki güzergah arasında direkt olarak uçuşlar bulunmaktadır. Uçuşlar haftanın belirli günleri Anadolu Jet Hava Yolları tarafından düzenlenmektedir. Uçuşlar haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Yapacağınız yolculukların daha ekonomik olmasını sağlamak için erken rezervasyonla bilet alabilirsiniz. Bu iki güzergah arasında uçuş yoğunluğuna bağlı olarak seferler değişebilir ve ya uçuşlar kaldırılabilir. Uçak bileti araması yaparak uçuşun var olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer sonuç alamazsanız farklı günleri deneyerek arayın. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Erzurum Bursa uçak bileti satın alabilirsiniz.

Eğer kara yolu ile gitmek isterseniz 1263 Km gibi bir mesafeyi yaklaşık 14-15 saat gibi bir sürede tamamlayabilirsiniz. Tam anlamıyla yetişkin ve sağlıklı yolcular için bile zor olacak bir yolculuk süresidir. Ayrıca artık uçak bileti fiyatları da otobüs fiyatlarıyla hemen hemen aynı olmakta hatta aşağısında bile olabilmektedir. 


Erzurum Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Erzurum şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Erzurum hava limanı için belediye otobüs seferleri

Erzurum belediye otobüsleri uçuş saatlerinden 1,5 saat önce şehir merkezinden hareket etmektedir. Ücretlidir ve servis güzergahı ise “istasyon meydanı, Gez mahallesi, hastaneler caddesi, kız meslek lisesi, belediye, EBŞ belediye spor tesisleri, Erzurum Teknik Üniversitesi, oto terminal-otogar ve havalimanıdır.

Erzurum hava limanı için taksi kullanımı

Hızlı ama çokta uygun olmayan bir tercih olacaktır şehir merkezinde ve hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler bulunmaktadır.

Erzurum hava limanı için araç kiralama

Erzurum hava limanına kolaylıkla bulabileceğiniz birçok rent a car firması mevcut. Şehir merkezinde kiraladığınız aracı hava limanında teslim edebiliyorsunuz.


Bursa Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bursa hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bursa Yenişehir Hava Limanı Servisleri

Bursa Kestel Metro İstasyonu ile Yenişehir ilçe merkezi arasında çalışır. Yolcu minibüsleri Havalimanı önüne kadar gelmektedir.

Bilgi için aşağıdaki telefonu arayabilirsiniz:

Yenişehir Koop Tel:
Yenişehir Seyahat Koop:       0 224 772 36 20

Bursa Yenişehir Belediye Servisleri

Bursa Yenişehir hava limanından Burulaş ismi ile belediye otobüsü ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ulaşım yapılmaktadır. 80 numaralı hat ile Kent meydanına seyahat edebilirsiniz.