Ertürk Lines Feribot Bileti ve İletişim Numarası

Ertürk Lines Feribot Bileti ve İletişim Numarası

Ertürk lines İletişim 0850 500 0 777

Ertürk lines firması Türkiye’de Çeşme, İzmir, Bodrum gibi ege kıyılarından yunan adalarına feribot seferleri düzenleyen feribot firmasıdır. Feribot hatlarındaki en fazla yolcu potansiyeline sahip firmadır. Feribot bileti satışı noktasında bir çok acente ile anlaşmaları bulunmaktadır. Bu acenteler genellikle İzmir, Kuşadası, Çeşme ve bodrum gibi kalkış yapılan yerlerde bulunmaktadır. Şehir dışından gelerek feribot ile yunan adalarına gidecek misafirlerin önceden bilet alamamaları bazı durumlarda yer bulamama ya da daha pahalı biletlerden satın alma zorunluluğu gibi problemlerle karşılaşmaktadırlar.

Ertürk Lines Seferleri

Feribot firması Çeşme, Seferi hisar, kuşadası, Marmaris, Ayvalık, Bodrum, Kaş, Fethiye çıkışlı seferleri bulunmaktadır. Bazı sezonlar bu lokasyonların bazılarından seferleri iptal etmektedirler. Firma Türkiye’den belirttiğimiz noktalardan hareket ederek Sakız, Rodos, Samos, Midilli, Kos, Meis, Leros, Kalymnos, Simi, Patmos adalarına seferler düzenlemektedirler. Kendi sefer düzenlemese bile sefer düzenleyen firma ile anlaşarak feribot biletlerini satarak yolcularının mağdur olmasına engel olmaktadırlar.  Buna rağmen en popüler ve yolcuları tarafından tercih edilen seferi Çeşme – Sakız arasındaki feribot biletleridir. Sakız adasında kapı vizesi uygulanması Ege bölgesinde ki yerleşik halkın ve tatil için buralara gelen vatandaşların sakız adasını ziyaret etmek istemekteler ve Ertürk Lines seferleri ile Çeşme Sakız arası feribot seyahati gerçekleştiriyorlar.

Ertürk Lines Feribot Bileti Fiyatları

Ertürk lines bilet fiyatları destinasyona göre değişiklik göstermektedir. En popüler hattı olan Çeşme-Sakız hattında gidiş dönüş toplam olarak 32 Euro civarındadır. Tek gidiş bilet almak bu fiyata oranla oldukça avantajsız ve pahalı olabilmektedir. Ayrıca vizeler günübirlik olarak verildiği için misafirler çoğunlukla günübirlik olarak sakız adasına seyahat etmektedir. Konaklamalı olarak seyahat edebilmek için Avrupa’ya giriş vizesi gerekmektedir. Bu vizesi olmayan yolcular aynı gün gidiş dönüş bilet almakta ya da günü birlik turları tercih etmektedirler.

Ertürk Lines İletişim Telefonu

plusfly gibi intenet sayfalarının verdiği Ertürk lines iletişim hattı ile feribot biletlerinizi satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey 0850 500 0 777 nolu hattımızı aramak akabinde nereden nereye ve ne zaman seyahat edeceğiniz hususunda müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonrasında ödeme sayfasına geçilerek seyahat bilgileri tarafınızca konfirme edildikten sonra kredi kartı numaranız ile taksit seçeneklerinden de faydalanarak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.