Malatya uçak bileti almakla bitmiyor Malatya’da ne yapacağınızı düşündünüz mü ? Kayısı diyarı olarak ta bilinen, çok eski uygarlıklara ev sahipliği yapmış ve isim kökeni “Bal ülkesi” manasında olan çok güzel bir şehir demek yanlış olmaz aksine tam da doğruları konuşmaya başladığımız an olur. 2014’te Büyükşehir olmasıyla birlikte imkanları daha da artan şehir için gittiğinizde muallakta kalmayacaksınız. Gidip görmeniz için birçok yer seçeneğiniz olacak, tatmanız için birçok lezzete erişiminiz olacak ve belki de şehri terk etmek istemeyeceksiniz. Peki nerelere gidebiliriz bir de bunlara bakalım.

Malatya Restoranları :

Malatya’da restoranınız varsa ve bu sayfada yüzlerce kişi görsün istiyorsanız 0542 711 37 24 nolu numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Malatya Hacı baba Sinan Et Lokantası

Hacı baba Sinan Et Lokantası

Uzun yıllar hizmet veren oldukça başarılı bir et lokantası. Tandırda oldukça başarılılar. Ailenizle birlikte gideceksiniz size uygun görünen ve ilgili çalışanları ile rahat bir zaman geçirerek karnınızı doyuracağınız nezih bir mekan.


Malatya Ali Dayı’nın Yeri

Ali Dayı'nın Yeri

Yerli halkın tavsiyelerini de dinlerseniz eğer alabalıkta oldukça başarılı bir mekan olduğunu görebilirsiniz. Salata ve alabalıkta gerçekten iyi işler başarıyorlar. Yaprak Döner Hızlı servis, ekonomik fiyatları ve lezzetli döneriyle tercih sebepleriniz arasına girebilir.


Malatya Nar Çiçeği Et Lokantası

Nar Çiçeği Et Lokantası

Paça çorbası içmek istiyorsanız Malatya şehir içi olarak ender bulunan lokantalardan bir tanesi. Ayrı kebap çeşitleri de mevcut. Özellikle çorbaları tavsiye edilir.


Malatya Tahta Tabak

Tahta Tabak

Ulaşımı kolay, geniş ve ferah iç dizaynı ile tam bir aile mekanı. Kahvaltısı, yemekleri lezzet bakımından oldukça iyi. Uğrak noktalarınızın arasına ekleyebilirsiniz.


Malatya Edem Dondurma

Edem Dondurma

Canınız tatlı bir şeyler çekiyorsa künefe ve dondurmayı lezzetli yemek istiyorsanız bu mekan size tavsiyemiz olabilir.


Malatya Coffee Mania

Coffee Mania

Kahve içmek ve hoş bir zaman geçirmek istiyorsanız, şehri gezerken yorgunluğunuzu atmak istiyorsanız iyi bir mekan.

Uçak bileti satın almak için Malatya Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.