Ukrayna’nın en çok turist alan şehirlerinden birisi de Lviv’dir. Türkiye’den her yıl binlerce yolcu Lviv’e gitmektedir. Vizenin olmaması, ulaşımın kolay olması ise tatil ve gezi için oldukça cazip bir yer yapmaktadır. Türkiye içerisinde bir yere gideceğiniz zaman tavsiye almanız daha kolay iken Lviv’e biraz daha zordur. Hangi mekanlara gidilir? Nerelerde ne yenir ne içilir biz de biraz buna değindik.

Lviv Restoranları :

1- Garmata Citadel Inn Restaurant

Garmata Citadel Inn Restaurant

Konumu çok iyi ve manzarası müthiş bir mekan. Lezzetli yemekleri hızlı ve kaliteli bir servis ile tadabiliyorsunuz.
2- Puzata Hata

Puzata Hata

Lezzetli ve hesaplı bir yer arayanlar için gayet ideal bir mekan. Çorbaları ve salataları oldukça beğeni toplamıştır. Borş çorbası, patatesli ve peynirli valeniki tavsiye ediyoruz.


3- Baczewski Restaurant

Baczewski Restaurant

İyi bir ortamda yemek yemekten keyif alacağınız bir ortam. Ulaşımı oldukça kolaydır. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız iyi olur. Etli yemeklerde oldukça başarılılar.
4- Libraria Speak Easy Bar

Libraria Speak Easy Bar

Kolay bir yeri vardır. İyi bir jazz bar, sevdiklerinizle oldukça eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz. Dekorları ve ortamın ambiansı gayet ilgi çekici. Güzel yemekler burada tadabilirsiniz.


5- Bar Mushly

Bar Mushly

Deniz mahsüllerinde oldukça kaliteli bir mekan. Fiyatları Lviv’e göre normal seyirde. Arkadaşlarınızla ve sevdikleriniz oldukça iyi anlar geçirebilirsiniz.
6- Picasso Nightclub

Picasso Nightclub

Müzik, alkol ve eğlencenin en iyi adreslerinden birisidir. Gece hayatını oldukça dolu yaşayabileceğiniz iyi bir mekan.

Uçak bileti satın almak için Lviv Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.