Köln’de Dünya’nın birçok yerine ait yemek kültürü bulabilirsiniz. Hatta Türk olarak orada çok yabancılık çekmezsiniz. Almanya’daki Türk nüfusu ile Türk mutfağını da rahatlıkla bulabileceğiniz yerler  mevcut. Yine de yeni lezzetler denemek isterseniz Köln’de harika et yemekleri ve çeşitli Alman biraları bulabilir, deneyebilirsiniz.

Bir sosis türü olan Rheinischer Soorbrode en meşhur lezzetlerinden birisidir. Köln havyarı olarak da bilinen lezzet hemen her restoranın menüsünde karşınıza çıkabilecek bir tür az pişmiş et yemeğidir. Yine meşhur bir lezzet olan Kölsch de hemen her yerde karşınıza çıkacak lezzetlerden birisidir. Belli ki Köln’de keşfedilecek birçok lezzet var, bunları sizin kaşif ruhunuza bırakıyor ve yazımıza devam ediyoruz.

Köln Restoranları :

Köln’de restoranınız varsa ve bu sayfada yüzlerce kişi görsün istiyorsanız 0542 711 37 24 nolu numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Köln Shaka Zulu Restaurant & Bar

Köln Shaka Zulu Restaurant & Bar

İnternet üzerinden birçok sosyal mecrada gidenler tarafından mükemmel olarak değerlendirilen bir işletme. Ortam çok canlı renkler ile dizayn edilmiş ve içeri girdiğiniz anda enerji verdiğini hissedebiliyorsunuz. Bu mekan popüler olduğu için genelde dolu oluyor. Bu yüzden gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda yarar var. Mutfağı oldukça leziz ve kokteyller, şaraplar, biralar gibi içeceklerde de çeşit bolca mevcut.


Köln Bulgogi-Haus

Köln Bulgogi Haus

Burası da yine gidenler tarafından mükemmel olarak değerlendirilen yerlerden birisi. Gerek atmosferi gerek hizmeti gerekse lezzetleriyle üst düzey bir yer olduğunu hissedebilirsiniz. Nazik ve dost canlısı garsonlar ile iyi bir hizmet alabilirsiniz. Yalnız önceden rezervasyon yaptırmanızda yarar var çünkü yer bulamayabilirsiniz.


Köln Restaurant Gaststaette Bei Oma Kleinmann

Köln Restaurant Gaststaette Bei

Sosyal ortamda gidenler tarafından çok tercih edilen mekanlardan birisindeyiz yine. Güzel bir bar atmosferi bulunuyor. Kalabalık ve sosyal açıdan iyi bir yerde olduğunu hissedeceksiniz. Porsiyonları büyük ve doyurucu. İçecekleri ise oldukça kaliteli ve çeşitli olduğu için istediğiniz seçimi yapmakta zorluk çekmeyeceksiniz.


Köln Lommerzheim

Köln Lommerzheim

Girişinden itibaren sıcak bir atmosfer sizi sarıyor. Personelde mekan ile bir bütün oluşturarak nezaketini eksik etmiyor. Meşhur Alman biralarını tadabileceğiniz ve daha da iyisi enfes lezzetler bulabileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Ayrıca hemen belirtelim, yine sosyal medya üzerinde mükemmel olarak tasvir edilen mekanlardan birisidir.


Köln Die Fette Kuh

Köln Die Fette Kuh

Bugün en iyi mekanlardan gidiyoruz. Yemekleri lezzetli olan bu mekanda aperatifler de oldukça lezzetli bir şekilde karşınıza çıkıyor. Burger’lar burada en çok tercih edilen menüler arasında yer alıyor. Lezzetlerine göre de fiyatları makul seviyelerde diyebiliriz.


Köln Joe Champs

Köln Joe Champs

İçeride çok şık ve enerji veren bir atmosfer var. Burası Amerikan tarzı olarak düzenlenmiş. Burger, pizza gibi menülerde ve içecekler çokça çeşit bulunmakta. Ayrıca büyük ekranda maç keyfi de yapılabilmekte. Maç günleri çok kalabalık olabilir, gideceğiniz zaman buna dikkat etmek isteyebilirsiniz.