Almanya mutfağı bizim mutfağımıza göre biraz farklı gelebilir. Uzun yıllar boyunca kültürünü korumuş et ağırlıklı bir mutfakları bulunmaktadır. Ayrıca birada Almanya’da en çok tüketilen içecekler arasında yer almaktadır. Et dediysek bizden farklı olarak domuz eti tüketimi yaygındır ve pişirme tarzlarımızda yine farklılıklar göstermektedir. Ama Frankfurt’a giden birisi aç kalır mı? Buna cevabımız hayır olacaktır. Hem birçok lezzet, hem birçok mekan ve hem de zaten Türklerin yaşadığı yerlerden birisi. Lezzet iyi ve çeşitler çok.

Frankfurt Restoranları :

Frankfurt’da restoranınız varsa ve bu sayfada yüzlerce kişi görsün istiyorsanız 0542 711 37 24 nolu numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Frankfurt Restaurant Medici

Frankfurt Restaurant Medici

Öğle ya da akşam yemeklerinizi oldukça lezzetli bir biçimde yiyebileceğiniz, şık dizayn edilmiş bir mekan. Fiyatları ise makul aralıklardadır.


Frankfurt Holbein’s

Frankfurt Holbein’s

Güzel bir bina yeri ve atmosferi oldukça iyi. Yemekleri lezzetli ve yerinde bir hızla servisler yapılmakta. Öğlen ya da akşam yemekleriniz için tercih edebileceğiniz güzel bir mekan.


Frankfurt Pizzeria 7 Bello

Frankfurt Pizzeria 7 Bello

Pizza ve etli yemekleri oldukça lezzetli yapmaktalar. İtalyan lezzetini burada bulabilirsiniz. Porsiyonları büyük ve doyurucu, fiyatları makul.


Frankfurt V’uisine

Frankfurt V’uisine

Farklı tatlar arayanlar için ideal bir mekan. Birçok farklı mutfağı bir arada bulunduran ve hepsini oldukça iyi yapan bir mekan.


Frankfurt Main Tower

Frankfurt Main Tower

Franfurt manzarası eşliğinde iyi bir zaman geçirebilirsiniz. Frankfurt’a gittiğinizde görmeniz gereken yerler arasında yer almaktadır. Ayrıca manzara eşliğinde yemek yemek isterserseniz restaurantta bulunmaktadır.


Frankfurt Jimmy’s Bar

Frankfurt Jimmy’s Bar

Eski moda, farklı bir tarz arıyorsanız burası size uygun olabilir. Oldukça geniş bir menüsü bulunmakta. Şehir merkezine ise oldukça yakın yerlerden birisi.

Uçak bileti satın almak için Frankfurt Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.