En Uygun & Ucuz Edirne Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Edirne uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Edirne Şehrinde Gezilecek Yerler

Edirne şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Edirne Şehri Hakkında

Edirne şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Edirne oldukça stratejik bir konuma sahip olduğu için birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şu an bulunduğu sınır konumu ile de oldukça önemli bir yerleşim merkezidir. Edirne’de gezilecek yerler arasında Selimiye Cami, Meriç Nehri ve Ainos Antik kenti bulunmaktadır.

Hem tarihi hem de kültür olarak görmenizi tavsiye etmekteyiz.


En Ucuz Edirne Uçak Bileti

Edirne şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Edirne’ye henüz herhangi bir uçuşu bulunmamaktadır. Bu şehrimize yolculuk etmek isteyen yolcular farklı şekillerde Edirne’ye ulaşabilirsiniz. Eğer çok uzak yerden geliyorsanız, Çorlu hava limanını ya da İstanbul Atatürk hava limanını kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Birçok yolcu bu şekilde ulaşım sağlamaktadır. Peki Edirne uçuşları diyebileceğimiz bu yolculukları nasıl sağlayabilirsiniz? Tekirdağ Çorlu hava limanını kullanabilirsiniz. Tekirdağ ile Edirne arasında da otobüs seferlerini kullanarak yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu hava limanına ise Ankara Esenboğa hava limanından uçuşlar bulunmaktadır. Yani ya Ankara’dan direkt olarak uçuş yapabilirsiniz ya da Ankara aktarmalı olarak uçuş yapabilirsiniz. Diğer yol ise İstanbul Atatürk hava limanı uçuşlarıdır. Zaten Türkiye değil Dünya’nın birçok yerinden de İstanbul Atatürk hava limanına uçuş bulunmaktadır. Eğer yurt dışı uçuşları yapacaksanız bu yol size daha ekonomik olabilir.

Edirne Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Edirne Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Edirne Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

Edirne Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Edirne THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Edirne Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Edirne Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Edirne Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Edirne havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Özel otobüs seferleri bulabilirsiniz. Siz İstanbul ya da Çorlu hava limanlarından indiğinizde otobüs seferlerine katılarak otogara kadar gelebilirsiniz. Oradan da Edirne’ye geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için Tekirdağ Çorlu hava limanı sayfamıza göz atın.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.

Edirne Hava Durumu

Gün
Maks
Min

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

PlusFly Uygulama İndir
Edirne Haritada Göster

Edirne

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 47 dakika
  • Ankara 1 saat 15 dakika
  • İzmir 59 dakika
  • Antalya 1 saat 21 dakika
  • Adana 1 saat 43 dakika
  • Gaziantep 1 saat 54 dakika
  • Trabzon 1 saat 58 dakika