LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

En Ucuz Diyarbakır Kıbrıs Uçak Bileti

Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti almak isteyen yolculardan bazıları bu hat üzerinde direkt uçuş olduğu bilmemektedir. Aktarmalı uçuşlara ya da yakın şehirlerden olan direkt uçuşlara yönelmektedir. Bu hat üzerinde Pegasus Hava Yolları ile direkt uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Diğer firmalarda ise henüz Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti aktarmalı olarak kesilmektedir.

Bu iki mesafe arasında kara yolu bir yere kadar olacaktır. Devamı ise deniz yoluna dönecektir. Bu açıdan özel araç ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Kıbrıs hava limanına indikten sonra da araç kiralama imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca direkt uçuş ile seyahat sürenizi 1 saat 40 dakikaya düşürebilirsiniz.

Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti almak için ayrıca ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. İnternet üzerinde yaptığınız işlemler için destek alabilir ve ya müşteri temsilcimiz ile kolayca biletinizi alabilirsiniz. Sizin için en uygun tarih ve fiyatlara bakmakta kalmayıp gerekli bilgi ve yönlendirmelerde de yardımcı olmaktayız.

diyarbakır kıbrıs uçak bileti

Diyarbakır Kıbrıs ucuz uçak bileti alırken püf noktalar!

  • Öncelikle imkanınız var ise Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti ni  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Aktarmalı bir Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti  alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.
  • Uçak bileti kampanyaları takip ederek indirimli Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti alabilirsiniz.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.

DİYARBAKIR ŞEHİR MERKEZİNDEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Şehir merkezi ile hava limanı arasındaki ulaşımı buradan kontrol ederek gönül rahatlığı ile Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti alabilirsiniz.

Otobüs

Diyarbakır şehir merkezinden hava alanına doğru düzenli otobüs seferleri yapılıyor. Sefer saatlerinden bağımsız olarak kalkış saatleri planlanmaktadır.

Taksi

Taksiyle gideceğiniz yerden hava alanına kolayca ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezin de kiraladığınız araçları hava alanında Avis, Hertz, Kançul ve Emir Oto şirketlerinin ofisleri bulunur. Aracı teslim edebilirsiniz.

LEFKOŞA ERCAN HAVA LİMANINDAN ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

KIBHAS otobüs seferleri

Hava limanından merkeze 2 saatte bir sefer düzenlenmektedir.

Taksi

Taksiyle  hava limanından gideceğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hava limanından araç kiralama imkanları bulunmaktadır. Duruma göre daha ekonomik gelebilir.

PlusFly Uçak Bileti