LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Diyarbakır Kıbrıs Uçak Bileti Alacaklara Müjde!

Diyarbakır Kıbrıs Uçak Bileti Alacaklara Müjde!

Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti alacaklara müjde!

Aktarmalı uçuşlar birçok yolcu için zahmetli görünmektedir. Özellikle kara yolu ulaşımının bulunmadığı Kıbrıs için ise hava yolu önemli bir rol üstlenmektedir. Yolcular çeşitli şehirlerden Kıbrıs’a ulaşmak için hava yolunu yoğun olarak tercih etmektedir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol şehirlerde değilseniz biraz daha düşündürücü bir konu olabilmektedir. Daha öncesinde Diyarbakır’dan Kıbrıs’a uçuş gerçekleştirmek isteyen yolcular aktarmalı olarak seyahat etmek zorunda kalıyorlardı. İstanbul ya da Ankara gibi direkt uçuşların bulunduğu şehirlere giderek buradan Kıbrıs’a geçiyorlardı. Ya da kara yolu ile direkt uçuş bulunan şehirlere yönelmek zorunda kalıyolardı. İşte tam bu noktada Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti için Pegasus düğmeye bastı. İnternet üzerinden aktarmasız uçuşların haberini veren Pegasus bilet fiyatlarını ise oldukça ekonomik fiyatlardan başlatıyor.

Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti için bilet fiyatları 69.99 TL’den başlamaktadır. İlerleyen günlerde bilet fiyatlarında değişiklik olur mu bilmiyoruz ama bu fiyat şimdilik oldukça cazip görünüyor.

Diyarbakır Kıbrıs uçak biletini için Plusfly.com’dan kolaylıkla alabilirsiniz!

Diyarbakır Kıbrıs uçak bileti almak için Plusfly.com’u tercih edebilirsiniz. En uygun uçuşlar için bilet tarih aralıklarını kontrol etmek, rezervasyon yapmak ve biletinizi satın almak için ücretsiz olarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 0850 500 0 777

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer Kampanyalar

Yılın ilk kış kampanyası Türk Hava Yolları ile geldi, 66TL! Anadolu Jet Bahar Kampanyası | Anadolu Jet Uçak Bileti Onur Air Rusya Seferleri Diyarbakır Kıbrıs Uçak Bileti Alacaklara Müjde!