En Uygun & Ucuz Dalaman Van Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Van Hava Durumu

( Van ) °C

Van Yerel Saati

18:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1298 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 13 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Dalaman Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Dalaman uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Dalaman uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Van Şehrinde Gezilecek Yerler

Van şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Van Şehri Hakkında

Van şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Van, şehir olarak tabii güzellikler anlamından oldukça zengindir.Bölgede bulunan çok sayıda gol, tarihi yapıtlar ilin tabii güzelliğini arttırmaktadır.Mesire yerleri bakımından Van şehir , Doğu Anadolu bölgesinin en zengin illerindendir.Aynı zamanda yüz ölçümü bakımdan da Türkiye’nin 6. büyük ilidir.

Van Ferit Melen Hava alanı ile ilgili söylenecek bir çok söz bulunmaktadır.Konum itibariyle il sınırları içerisinde bulunan hava alanı, eşsiz güzelliği ile Van Gölünün hemen yakınından hareket etmektedir.Van Ferit Melen hava alanı Türkiye’nin en doğusunda bulunur. Van Ferit Melen Hava Limanının bir diğer öne çıkan özelliği ise ilk defa uydu sistemleri ile iniş kullanılmıştır.


En Ucuz Dalaman Van Uçuşları

Dalaman - Van uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Dalaman Van uçak bileti aktarmalı olarak kesilebilir bir bilettir. Uçuşların yoğunluğuna ve talebine göre ilerleyen dönemlerde firmalar direkt uçuş ekleyebilirler. Türk Hava Yolları, Pegasus ve ya Anadolu Jet gibi firmalar ile bilet alabilirsiniz. Arama yaptığınızda fiyat sıralamasına göre seçenekler karşınıza çıkacaktır. Sıralama ayarlarını değiştirebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Dalaman Van uçak bileti satın alabilirsiniz.

Dalaman Van Anadolu Jet uçuşları

Ankara aktarmalı olarak uçuşlar bulabilirsiniz.

Dalaman Van Pegasus uçuşları

İstanbul Sabiha Gökçen aktarmalı olarak uçuşlar bulabilirsiniz.

Dalaman Van THY uçuşları

İstanbul aktarmalı olarak her gün uçuş bulabilirsiniz.

 

Dalaman ile Van arası oldukça uzak mesafedir. Türkiye’nin en batısı ile en doğusu arasında sayılan bu mesafeyi kara yolu ile ulaşmayı her yolcu göze alamaz. Hasta, çocuk yolcuları geçtik sağlıklı yolcular için bilet hem yorucu hem de zaman kaybı olabilir. Öyle ki aradaki mesafe yaklaşık 1800 Km’dir. 20 saat gibi bir sürede ulaşım tamamlanır, eğer kara yolu ile gerçekleşirse. Bu neredeyse 1 gün demek. Hava yolu ile ulaşım ise sadece 3-4 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Ayrıca Dalaman Van uçak bileti fiyatları da oldukça makul fiyatlarda olabilmektedir. Belki erken rezervasyon ile otobüs fiyatına bile gidebilirsiniz.

 


Dalaman Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanına ulaşım için HAVAŞ servisleri

Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) ile hava limanı arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanına ulaşım için MUTTAŞ servisleri

Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) ile hava limanı arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanına taksi ulaşımı

24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Dalaman hava limanına özel araçlarla ulaşım

Kendi araçlarınızla da gidebilirsiniz. Otopark bulunmaktadır.


Van Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Van hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Van Ferit Melen Hava Limanı Servisleri

Van belediyesine ait otobüs seferleri bulunmaktadır. 351 nolu otobüs ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Hava limanına inen her uçak için servis hareket etmektedir. Servisler hava limanının hemen çıkışında yolcular beklemektedir.

Van Ferit Melen Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Hava limanı ile şehir merkezi yakın mesafede olduğu için taksi ücretleri yüksek olmayacaktır. Bu sebepten doları servise alternatif olarak hava limanı çıkışında bulunan taksi durağında taksi ulaşımını da kullanabilirsiniz. Van hava limanından şehir merkezine tahminen 20-30 TL civarında maliyeti olacaktır.