En Uygun & Ucuz Dalaman Trabzon Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Trabzon Hava Durumu

( Trabzon ) °C

Trabzon Yerel Saati

19:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1056 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 54 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Dalaman Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Dalaman uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Dalaman uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Trabzon Şehrinde Gezilecek Yerler

Trabzon şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Trabzon Şehri Hakkında

Trabzon şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 760 bin üzerinde bulunan nüfusu ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir, tarihi olarakta birçok sahneye tanıklık etmiştir. Bu olaylar ise kültürel olarak bir miras ve oldukça cezbedici yapılar olarak bize armağan olmuştur. Trabzon’da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” bulunmaktadır. Eğitim bakımından oldukça gelişmiş bu üniversite ile şehir her yıl binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. En popüler ulaşım araçları otobüs ve uçaktır. Trabzon’dan birçok şehre uçuş bulunmaktadır ve siz de Trabzon uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.


En Ucuz Dalaman Trabzon Uçuşları

Dalaman - Trabzon uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Dalaman Trabzon uçak bileti direkt olarak kesilemeyen bir bilettir. Yolcular uçuşlarını aktarmalı olarak gerçekleştirebilir. Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet gibi firmaların aktarmalı uçuşlarını kullanabilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Dalaman Trabzon uçak bileti satın alabilirsiniz.

Dalaman Trabzon Anadolu Jet uçuşları

Ankara aktarmalı olarak her gün uçuş bulabilirsiniz.

Dalaman Trabzon Pegasus uçuşları

İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden aktarmalı uçuşlar bulabilirsiniz.

Dalaman Trabzon THY uçuşları

İstanbul üzerinden aktarmalı olarak her gün uçuş bulabilirsiniz.

 

Bu iki güzergah arasındaki mesafe 1337 Km’dir. Kara yolu ile seyahat edilmek istenilse bu mesafe yaklaşık olarak 16-17 saat civarında sürecektir. Öyle görünüyor ki birçok yolcu bu iki mesafe arasını hava yoluyla gitmeyi tercih edecektir. Çünkü 2-3 saat de yolculuk tamamlanmış olur. Ayrıca uçakları pek kullanmamış yolcular için söyleyelim fiyat olarak da çok büyük farklar olmayabilir. Çünkü aktarmalı uçuşlarda artık normal uçuşlarla hemen hemen aynı fiyatlara denk gelmektedir. Hatta bazı kampanyalar ile birlikte Dalaman Trabzon uçak bileti daha da ucuza geldiği görülmüştür.


Dalaman Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanına ulaşım için HAVAŞ servisleri

Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) ile hava limanı arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanına ulaşım için MUTTAŞ servisleri

Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) ile hava limanı arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanına taksi ulaşımı

24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Dalaman hava limanına özel araçlarla ulaşım

Kendi araçlarınızla da gidebilirsiniz. Otopark bulunmaktadır.


Trabzon Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Trabzon Hava Limanı Havaş Servisleri

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Hava limanından şehir merkezine Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Trabzon havaş servisinin ücreti 6 TL dir. 0850 222 0 487 nolu numarayı arayarak Havaş Trabzon servisleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon Havaş Servis Güzergahı

Beşirli, Uzun kum, Yavuz Selim Bulvarı, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Tanjant Yolu, Trabzon Havalimanı

Trabzon Havaş Yolcu Alma Noktaları

Beşirli Uzun kum Otel, Orhan Petrol Ofisi Önü, Yavuz Selim Bulvarı Migros Önü, Tanjant Yolu (Trabzon dersane Karşısı), Kiler Market Önü

NOT: Uçakların kalkış saatlerinden 2 saat önce uçak yolcularının otobüs kalkış noktasında hazır bulunmaları gerekmektedir. Talep doğrultusunda grup taşımacılığı yapılmaktadır.

Havaş Trabzon Hava limanından Hopa, Ardeşen, Rize, Giresun Servisleri

Hava limanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Trabzon Hava limanı’na inen tüm tarifeli iç hat uçuşları için servis düzenlenmektedir. Servis ücreti ineceğiniz yere göre değişmek sureti ile 16 TL den 27 TL ye kadar değişmektedir. Detaylı bilgi için 0850 222 0 487 nolu numaradan Trabzon Havaş’a ulaşabilirsiniz.

Yolcu Alma Noktaları

Hopa Hopa Ticaret Odası Karşısı (Edfa Turizm Karşısı)
Arhavi Arhavi Gösteri Merkezi karşısı (Doğa Sporları Klubü karşısı)
Fındıklı Hayati Aykut Parkı- Ceviz Altı Kafe Önü
Ardeşen Hacışahinoğlu Petrol
Pazar Atina Cafe Önü
Çayeli Şeref Turizm Önü
Rize Kütüphane Önü
Derepazarı Altgeçit Çıkışı
İyidere Belediye Karşısı ve İyidere Köprü
Of Askerlik Şubesi Karşısı

Trabzon Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Terminalin hemen dışında bulunan taksi durağındaki taksileri kullanarak ulaşımınızı taksi ile yapabilirsiniz. Diğer ulaşım araçlarına göre daha pahalı olan taksi ulaşımı yine de kısa mesafeli yolculuklar için fazlası ile kullanılmaktadır.