En Uygun & Ucuz Dalaman İzmir Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

İzmir Hava Durumu

( İzmir ) °C

İzmir Yerel Saati

18:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

235 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

48 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air

En Uygun & Ucuz Dalaman Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Dalaman uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Dalaman uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İzmir Şehrinde Gezilecek Yerler

İzmir şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


İzmir Şehri Hakkında

İzmir şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehir olarak çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır.Ayni zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da burada bulunur. İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ise Türkiye’nin en aktif hava limanlarından birisidir.


En Ucuz Dalaman İzmir Uçuşları

Dalaman - İzmir uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Dalaman İzmir uçak bileti aktarmalı olarak kesilebilir. Hatta Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları gibi firmalarla bu bileti rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ama açık konuşmak gerekirse bu hat üzerinde uçuş yapmak yerine kara yolunu tavsiye ediyoruz. Hem daha ekonomik olacaktır hem de daha verimli bir yolculuk geçirmiş olacaksınız. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Dalaman İzmir uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu iki mesafe arası yaklaşık olarak 230 Km’dir. Bu mesafeyi kara yolu ile 2-3 saat aralığında kat edebilirsiniz. Eğer uçakla gitmeye çalışacak olsanız bu iki mesafe arası 4-5 saat civarında sürecektir. Bunun sebebi de bulunduğunuz yerden hava limanına gideceksiniz, check-in ve kontuar beklemeleri olacak, uçuş süreleri ve aktarma bekleme süreleri olacaktır. Belki de 4-5 saatten daha da fazla sürecektir.

Bu iki mesafe aslında daha çok birbirlerinin alternatifi olarak kullanılır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarının birçoğu İzmir’e direkt olarak uçmaktadır. Bu noktada uçuşu İzmir’e alıp,  Dalaman İzmir uçak bileti  yerine Dalaman İzmir otobüs bileti alabilirsiniz. Özellikle yaz dönemlerinde çokça bu hatlara uçuşlar gerçekleşmektedir.

 


Dalaman Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanına ulaşım için HAVAŞ servisleri

Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) ile hava limanı arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanına ulaşım için MUTTAŞ servisleri

Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) ile hava limanı arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanına taksi ulaşımı

24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Dalaman hava limanına özel araçlarla ulaşım

Kendi araçlarınızla da gidebilirsiniz. Otopark bulunmaktadır.


İzmir Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İzmir Hava Limanı Havaş Servisleri

Havaş İzmir Hava Limanı – Şehir Merkezi Servisleri

İzmir Adnan Menderes hava limanından İzmir şehir merkezine yapılan servisleri sabah saat 08:40 tan itibaren gece 1:40 a kadar saat başı düzenlenmektedir. Havaş servislerinin yolcu indirme noktaları; Gaziemir Tansaş, Karabağlar Orcaner, Alsancak Efes Oteli, Bayraklı Üst Geçit, Karşıyaka İskele, Bostanlı İskele, Ege Park AVM ​dir.  Yolculuk süresi Alsancak’tan yaklaşık 30, Karşıyaka-Mavişehirden 70 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir. İzmir havaş servis fiyatı 11 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Çeşme Servisleri

İzmir’den Çeşmeye havaş servisleri bulunmaktadır. Haftanın her günü genellikle saat başı seferler düzenlenmektedir. Çeşme servislerinin güzergahı Adnan Menderes Hava limanı – İzmir Çeşme Otoyolu – Çeşme Otogar şeklindedir. Yolculuk yaklaşık olarak 90 dakika civarında sürmekte ve Çeşme servislerinin ücreti 27 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Aydın Nazilli Servisleri

İzmir Adnan menderes hava limanından Aydın Nazilli yönüne servisler bulunmaktadır. Aydın Nazilli Servisleri İzmir Hava limanından kalkış saatleri 01:30 – 03:30 – 09:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00 – 21:00 – 23:00 dir. Yolcu indime noktaları ADNAN MENDERES HAVALİMANI, AYDIN DİYALİZ MERKEZİ, PEHLİVANOĞLU AVM ÖNÜ, AYDIN OTOGAR, SULTANHİSAR ÜNİVERSİTE ÖNÜ, ATÇA MESLEK YÜK. OKULU ÖNÜ, İSABEYLİ KAVŞAĞI, NAZİLLİ OTOGARI şeklindedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 90 dakika dir. Servis ücretleri Aydın 27 TL, Nazilli ise 35 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Kuşadası Söke Servisleri

İzmir’den Kuşadası ve Söke’ye servis düzenlenmektedir. Haftanın her günü hemen hemen saat başı sefer bulmak mümkündür. Yolcu indirme noktaları Selçuk (Devlet Hastanesi acil önü), Kuşadası Otogar, Davutlar Kavşağı (Akkuş Ekmek Fırını Önü), Söke Otogar dır. Yolculuk süresi Söke yaklaşık olarak 135 dakika Kuşadası’da 90 dakika sürmektedir. Adnan menderes hava limanından Söke servis ücreti 30 Dakika, Kuşadası ise 27 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Manisa Servisleri

Havaş İzmir hava limanı Manisa servisleri gece 3 ten akşam 23 e kadar 2 saatte bir hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Manisa otogar (39 nolu peron) Eski Garaj, Batı Kışla Durağı, Anemon durağından Manisa kavşağı Ankara asfaltı Bornova şeklindedir. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Manisa servis fiyatı ise 25 TL dir.

İzmir Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.