Corendon İletişim Telefon Numarası

Corendon Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Türkiye için yalnız yerel ücretlere tabidir.

Corendon İletişim Numaraları

Corendon İletişim: (0850) 500 0 777

Corendon Airlines Telefon : (0850) 500 23

Bilet İşlemleri 5502 Türsab Numarası ile Aymila Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.

Corendon Airlines‘in özellikle İzmir ve Antalya şehirlerinden yaptığı uygun fiyatlı Almanya uçuşları ve bu uçuşların oldukça uygun olan fiyatları ile son zamanların en popüler hava yolu olmayı başardı. Corendon uçuşları 2019 yılında artırdığından dolayı yeterli seviye Acente ağı bulunmamaktadır.

Bundan dolayı  Corendon uçak bileti almak isterken bir muattap bulmakta zorluk çekebilirsiniz. İşte bu bağlamda Corendon Çağrı Merkezi hizmeti sunan 0850 500 0 777 nolu numaradan bize ulaşarak uygun fiyatlarla Uçak bileti satın alabilir ve biletleriniz ile ilgili çeşitli hizmetler için destek alabilirsiniz. Çağrı merkezimizde sadece Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Corendon iletişim Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler

Corendon Çağrı merkezi üzerinden aşağıdaki hizmetlerle alakalı destek alabilirsiniz.

 • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
 • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz.
 • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
 • Bilet iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
 • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.

Bu işlemlerin dışında bazı işlemler içinde Corendon Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Bizi aradığınızda eğer yetkili olduğumuz bir işlem olmadığını anlarsak sizi yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz ve işlemlerinizin yapılması için size elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırız. Bu gibi durumlarda anlayışınız göstereceğinizi umuyoruz.

Telefon ile Corendon Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır?

Corendon uçak bileti satın almak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolların bir tanesi online olarak uçak bileti satın almaktır. İkincisi ise telefon ile arayarak telefon üzerinden kart numaranızı tuşlayarak uçak biletinizi satın almak olacaktır. Çoğu müşterinin tercihi çeşitli web sitelerinden online olarak bilet satın almaktır. Fakat bazı müşterilerimiz de Corendon iletişim hattı nı arayarak uçak bileti satın almaktır. Eğer çağrı merkezi numaramızı arayarak uçak biletinizi satın almak isterseniz sırasıyla aşağıda belirttiğimiz şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 • 0850 500 0 777 nolu Corendon Uçak Bileti İletişim Numarasını Arayın.
 • Müşteri Temsilcimize Kalkış, varış, Uçuş Tarihi, Dönüş Tarihi, ve kişi sayısı gibi bilgileri verin.
 • Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun uçuş seçeneklerini sizin için araştıracak ve bilginize sunacaktır.
 • Dilediğiniz uçuşu seçerek Yolcu isim, soy isim, doğum tarihi, tc numarası gibi bilgileri çağrı merkezi çalışanımıza vermelisiniz.
 • Kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile telefonunuz ile girerek ödemeyi yapabilirsiniz.
 • Uçak bileti bilgileriniz çağrı merkezi çalışanımıza vereceğiniz telefon ve mail bilgilerine gönderilir.
 • Kimliğinizle hava limanına bir saat önce giderek uçuş kartınızı alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

Corendon Airlines Hakkında

Corendon Airlines, Corendon Turizm Grubu tarafından kurulmuş bir hava yolu firmasıdır. Corondon Airlines Türk Tescilli bir hava yolu şirketidir. Corendon Turizm grubunun diğer üyeleri arasında tur operatörü, oteller ve incoming şirketi bulunmaktadır. Coronden genel merkezi Antalya şehrinde dir. 2005 yılında kurulmuş olan hava yolu şirketi ilk uçuşunu Eindhoven’dan İstanbul Sabiha Gökcen hava limanına yapmıştır.

Corendon Hava yolları 45 ülkedeki 145 havalimanına yılda 3 milyon yolcu taşıyarak Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli hava yollarından biri konumuna yükselmiştir. Corendon hava yollarının tüm şirketlerinin toplam olarak 25 adet uçağı bulunmaktadır. Bu uçaklarının tümü Boing 737-800 marka ve modeldir.