En Uygun & Ucuz Bursa Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bursa uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bursa Şehrinde Gezilecek Yerler

Bursa şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Bursa Şehri Hakkında

Bursa şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bursa, oldukça gelişmiş ve sanayi bakımından ileri şehirlerimizin arasında yer almaktadır. İl sıralaması olarak bakacak olursak güncel kaynaklarda Türkiye’nin en kalabalık 4. şehri olarak geçmektedir. Yani İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra yer almaktadır. Şehrin sanayi şehri olmasından ve kalabalık olmasından bahsettik; tarihinden bahsetmemek pek olmayacaktır bu durumda. Anadolu topraklarının en eski yerleşim yeri olmasının yanında Osmanlı Devleti’nin ilk başkentidir. Peki bu durum bize ne anlatıyor? Ne çıkarmamız gerekir? Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olması, şehri mimari ve yapısal anlamda oldukça zengin kılmıştır. Birçok tarihi eser ve okunması gereken mimari dokularıyla karşımızda durmaktadır. Yukarıda ki arama formundan aratarak en uygun Bursa uçak bileti satın alabilirsiniz.


En Ucuz Bursa Uçak Bileti

Bursa şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bursa hava limanından uçuş yapılabilecek çok fazla yer yok aslında. Trabzon, Ankara, Muş ve Erzurum hava limanlarına direkt olarak uçuş bulabilirsiniz. Uçuşları Anadolu Jet düzenlemektedir. Daha öncesinden Adana uçuşları da bulunmaktaydı ama bu sefer kapatıldı. Yani bahsi geçen yerlerde uçuş taleplerine göre değişiklik gösterebilir, kapatılabilir.

Özellikle yurt dışı uçuşları için İstanbul Sabiha Gökçen hava limanını öneriyoruz. Çünkü aradığınız yere Bursa’dan uçuş olmayacak, eğer Sabiha Gökçen hava limanından uçuş varsa bu daha ucuza gelebilir. Bursa uçak bileti yerine İstanbul uçak bileti alabilirsiniz. Bursa- İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı arasında özel otobüs servisleri bulunmaktadır.

Bursa Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Bursa Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Bursa Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

Bursa Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Bursa THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Bursa Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Bursa Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Bursa Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bursa havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bursa Yenişehir hava limanı otobüs seferleri

Bursa Yenişehir hava limanından 80 no’lu belediye otobüsü ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ulaşım yapılmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı dolmuş seferleri

Bursa doğu garajı ile yenişehir ilçe merkezi arasında çalışmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı taksi ulaşımı

Çok hesaplı bir ulaşım olmasa da hızlı ve pratik bir yol olacaktır. Şehir merkezinde 24 saat çalışan taksiler vardır.

Bursa Yenişehir Hava Limanı

Bursa Yenişehir hava limanı son zamanlarda kullanımı artan bir hava limanıdır. Hava limanı içerisindeki faaliyetler servislerin yoğunlaşması ve düzenlenmesiyle daha da artmıştır. Bursa şehir olarak İstanbul ve Ankara’nın ortasında kaldığı için iki hava limanına da ulaşarak uçuş yapması biraz zor olmaktadır. Yolcuların Bursa Yenişehir hava limanı kullanması bu açıdan önemlidir. Hava limanından Erzurum, Trabzon ve Muş gibi şehirlere uçuşlar bulunmaktadır. Uçuş düzenleri, şehirler değişebilmektedir. Bursa Şehir Rehberi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Teknik özelliklerden de bahsedecek olursak 2000 yılında hizmete girmiştir. Bursa şehir merkezine yakın bir hava limanıdır. 50 kilometre gibi bir mesafede bulunmaktadır. Hava limanı içerisin VIP, Kargo terminali, Cafe Restaurant ve sağlık hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca hava limanının kendine ait yaklaşık 150 araçlık otoparkı da bulunmaktadır.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.