En Uygun & Ucuz Bursa Trabzon Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Trabzon Hava Durumu

( Trabzon ) °C

Trabzon Yerel Saati

18:28 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

893 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 41 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Bursa Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Bursa uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bursa uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Trabzon Şehrinde Gezilecek Yerler

Trabzon şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Trabzon Şehri Hakkında

Trabzon şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 760 bin üzerinde bulunan nüfusu ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir, tarihi olarakta birçok sahneye tanıklık etmiştir. Bu olaylar ise kültürel olarak bir miras ve oldukça cezbedici yapılar olarak bize armağan olmuştur. Trabzon’da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” bulunmaktadır. Eğitim bakımından oldukça gelişmiş bu üniversite ile şehir her yıl binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. En popüler ulaşım araçları otobüs ve uçaktır. Trabzon’dan birçok şehre uçuş bulunmaktadır ve siz de Trabzon uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.


En Ucuz Bursa Trabzon Uçuşları

Bursa - Trabzon uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Bursa Trabzon güzergahı pek bilinmeyen direkt uçuşlar arasında yer almaktadır. Aslında Bursa Trabzon uçak bileti almak isteyen yolcularımızdan bazıları olmadığını ya da aktarmalı olduğunu düşünerek Sabiha Gökçen hava limanına yönelmektedir. Bu yazıyı da yolcularımızdan gelen istek üzerine oluşturduk. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Bursa Trabzon uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Trabzon arası uçak yolculuğu yapmak isteyen yolcular direkt olan bu uçuşu kullanabilirler. Aktarmalı bir uçuş değildir fakat henüz her gün sefer bulunmamaktadır. Uçuşlar haftanın belirli günlerinde Anadolu Jet Hava Yolları gerçekleşir. Yoğunluk ve talebe göre de sefer saatlerinde değişiklik ve yoğunluk olabilir. Uçak bileti almak kara yolu ulaşımına göre daha ekonomik olabilir. Kara yolu ile olan mesafe 1092 Km dir. Bu mesafe araçlarla ulaşılmak istenildiğinde ise yaklaşık olarak 13 saat civarında sürmektedir.


Bursa Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bursa şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bursa Yenişehir hava limanı için otobüs seferleri

Bursa Yenişehir Hava limanına 80 no’lu belediye otobüsü ile şehir merkezinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ulaşım yapılmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı için dolmuş seferleri

Bursa doğu garajı ile yenişehir ilçe merkezi arasında çalışmaktadır. Talep doğrultusunda hava limanına kadar ulaştırılmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı için taksi kullanımı

Çok hesaplı bir ulaşım olmasa da hızlı ve pratik bir yol olacaktır. Şehir merkezinde 24 saat çalışan taksiler vardır.


Trabzon Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Trabzon Hava Limanı Havaş Servisleri

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Hava limanından şehir merkezine Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Trabzon havaş servisinin ücreti 6 TL dir. 0850 222 0 487 nolu numarayı arayarak Havaş Trabzon servisleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon Havaş Servis Güzergahı

Beşirli, Uzun kum, Yavuz Selim Bulvarı, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Tanjant Yolu, Trabzon Havalimanı

Trabzon Havaş Yolcu Alma Noktaları

Beşirli Uzun kum Otel, Orhan Petrol Ofisi Önü, Yavuz Selim Bulvarı Migros Önü, Tanjant Yolu (Trabzon dersane Karşısı), Kiler Market Önü

NOT: Uçakların kalkış saatlerinden 2 saat önce uçak yolcularının otobüs kalkış noktasında hazır bulunmaları gerekmektedir. Talep doğrultusunda grup taşımacılığı yapılmaktadır.

Havaş Trabzon Hava limanından Hopa, Ardeşen, Rize, Giresun Servisleri

Hava limanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Trabzon Hava limanı’na inen tüm tarifeli iç hat uçuşları için servis düzenlenmektedir. Servis ücreti ineceğiniz yere göre değişmek sureti ile 16 TL den 27 TL ye kadar değişmektedir. Detaylı bilgi için 0850 222 0 487 nolu numaradan Trabzon Havaş’a ulaşabilirsiniz.

Yolcu Alma Noktaları

Hopa Hopa Ticaret Odası Karşısı (Edfa Turizm Karşısı)
Arhavi Arhavi Gösteri Merkezi karşısı (Doğa Sporları Klubü karşısı)
Fındıklı Hayati Aykut Parkı- Ceviz Altı Kafe Önü
Ardeşen Hacışahinoğlu Petrol
Pazar Atina Cafe Önü
Çayeli Şeref Turizm Önü
Rize Kütüphane Önü
Derepazarı Altgeçit Çıkışı
İyidere Belediye Karşısı ve İyidere Köprü
Of Askerlik Şubesi Karşısı

Trabzon Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Terminalin hemen dışında bulunan taksi durağındaki taksileri kullanarak ulaşımınızı taksi ile yapabilirsiniz. Diğer ulaşım araçlarına göre daha pahalı olan taksi ulaşımı yine de kısa mesafeli yolculuklar için fazlası ile kullanılmaktadır.