En Uygun & Ucuz Bursa Muş Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

30 Dakika

Muş Hava Durumu

( Muş ) °C

Muş Yerel Saati

22:51 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1080 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 56 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Bursa Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Bursa uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bursa uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Muş Şehrinde Gezilecek Yerler

Muş şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Muş Şehri Hakkında

Muş şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Muş, doğu anadolu bölgesinde yer almaktadır. 200 bine yakın nüfusu bulunmaktadır. Turizm olarak tarihi yapıları ve çevre golleri ziyaret edebilirsiniz. Urartu dönemlerinden kalma höyükleri ve tarihi hamamları görmek için kendinize bir fırsat oluşturabilirsiniz. Muş, Kurtik dağının kuzeye bakan yamaçlarında, Çar ve Karnı derelerinin arasında kalan bölgede kuruludur.

Muş’ta gezilecek yerler;

  • Arak Manastırı (Kilisesi)
  • Muş Kalesi
  • Murat Köprüsü
  • Alaaddin Bey Hamamı
  • Varto Kayalıdere Ören Yeri

En Ucuz Bursa Muş Uçuşları

Bursa - Muş uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Bursa Muş uçak bileti direkt uçuş olarak kesilebilen bir bilettir. Bazı yolcuların henüz bilmediği bu güzergah üzerinde direkt uçuşu gerçekleştiren firma ise Anadolu Jet hava yollarıdır. Diğer firmalar bu uçuşu gerçekleştirmiyor henüz. İlerleyen dönemlerde uçuş yoğunlukları ve taleplere bağlı olarak bu durumda değişiklikler gözlenebilir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Bursa Muş uçak bileti satın alabilirsiniz.

Yapacağınız yolculuğun süresi ortalama olarak 1 saat 45 dakika olacaktır. Kara yolu ile 1376 Km olan bu mesafeyi araçla gitmek isteseniz ortalama 16 saatlik bir yolculuk süresi ile karşılaşacaksınız. Bursa Muş uçuşları her gün bulunmamaktadır. Uçuşu arattığınızda karşınıza sefer çıkmaz ise farklı günlere bakarak tekrar deneyin. Uçuş seferlerinin yoğunlaştırılması taleplere göre değişiklik gösterecektir.

 


Bursa Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bursa şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bursa Yenişehir hava limanı için otobüs seferleri

Bursa Yenişehir Hava limanına 80 no’lu belediye otobüsü ile şehir merkezinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ulaşım yapılmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı için dolmuş seferleri

Bursa doğu garajı ile yenişehir ilçe merkezi arasında çalışmaktadır. Talep doğrultusunda hava limanına kadar ulaştırılmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı için taksi kullanımı

Çok hesaplı bir ulaşım olmasa da hızlı ve pratik bir yol olacaktır. Şehir merkezinde 24 saat çalışan taksiler vardır.


Muş Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Muş hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Muş Hava limanı Otobüs

Hava limanına yakın bir güzergahtan geçen belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Taksiden daha ucuz bir ulaşım sağlamakla birlikte yarım saat içerisinde şehir merkezine varmış olmaktadır. Ayrıca Hava limanından, şehir merkezine  Nurevşan Turizm’e ait servis araçlarıyla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis araçlarına ulaşabileceğiniz telefon numaraları 0 436 212 86 82 dir.

Muş Hava limanı Taksi

Hava limanının şehir merkezine yakın olmasından dolayı oldukça uygun ve hızlı bir ulaşım olacaktır. Hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler bulunmaktadır.