En Uygun & Ucuz Bursa Erzurum Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Erzurum Hava Durumu

( Erzurum ) °C

Erzurum Yerel Saati

20:23 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1040 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 53 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Bursa Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Bursa uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bursa uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Erzurum Şehrinde Gezilecek Yerler

Erzurum şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Erzurum Şehri Hakkında

Erzurum şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzurum şehir olarak bir serhat şehridir.Özellikle kış turizminin yoğun olduğu şehirde, üniversiteler arası kış oyunlarında düzenlenmektedir.Dadaş adıyla anılan yöre insanı gayet içten ve sıcakkanlı insanlardır.Şehrin en önemli turizm noktaları ise Çifte Minareli Medrese ve Palandöken Dağıdır. Sadece Erzurum değil hava limanı hakkında da bilgi almak isterseniz Erzurum Hava Limanı adlı sayfamıza da bir göz atabilirsiniz.


En Ucuz Bursa Erzurum Uçuşları

Bursa - Erzurum uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Bursa Erzurum uçak bileti direkt olarak kesilebilen bilet sınıfları arasında yer almaktadır. Aktarmalı olarak da kesebileceğiniz bilette Anadolu Jet Hava Yolları ile yolculuk yapabilirsiniz. Diğer firmalar henüz bu güzergah arasında uçuş yapmamaktadırlar. Alternatif bir uçuş olarak İstanbul (Sabiha Gökçen) – Erzurum uçuş var diyebiliriz. Bursa’dan İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına servisler bulunmaktadır. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Bursa Erzurum uçak bileti satın alabilirsiniz.

Uçuş seferleri her gün değildir. Haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş bulunur. Diğer günlerde ise aktarmalı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bahsi geçen seferler uçuş taleplerine ve uçak doluluklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Bursa Erzurum arası yaklaşık olarak 1263 Km dir. Bu mesafeyi kara yolu ile ulaşmaya kalksanız yaklaşık olarak 14-15 saat arasında sürecektir. Uçakla ise yaklaşık 1 saat 45 dakika gibi bir zaman dilimde yapabilirsiniz.


Bursa Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bursa şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bursa Yenişehir hava limanı için otobüs seferleri

Bursa Yenişehir Hava limanına 80 no’lu belediye otobüsü ile şehir merkezinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ulaşım yapılmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı için dolmuş seferleri

Bursa doğu garajı ile yenişehir ilçe merkezi arasında çalışmaktadır. Talep doğrultusunda hava limanına kadar ulaştırılmaktadır.

Bursa Yenişehir hava limanı için taksi kullanımı

Çok hesaplı bir ulaşım olmasa da hızlı ve pratik bir yol olacaktır. Şehir merkezinde 24 saat çalışan taksiler vardır.


Erzurum Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Erzurum hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Erzurum hava limanı Belediye Otobüsleri

Erzurum hava limanından şehir merkezine belediyenin düzenlediği seferler bulunmakla birlikte en uygun ücretli ulaşım şekli olma özelliğini taşımaktadır. Erzurum hava limanı servis güzergahı ise; hava limanı, otogar, Erzurum teknik üniversitesi, EBŞ belediye spor tesisleri, belediye, kız meslek lisesi, hastaneler caddesi, Gez mahallesi ve İstasyon meydanıdır.

Erzurum Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Hızlı ama çokta uygun olmayan bir tercih olacaktır şehir merkezinde ve hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler bulunmaktadır.