Borajet Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Borajet hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Borajet Kampanyaları

Borajet ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Borajet Hakkında

Borajet firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

——- BORAJET 24.04.2017 TARİHİNDE UÇUŞLARINI DURDURMA KARARI ALMIŞTIR. BU SÜRE İÇERİSİNDE YAPILANMAYA GİDECEK OLAN FİRMA, İLERDE DAHA KALİTE HİZMET VERMEYİ AMAÇLAMAKTADIR——-

Bora jet, bölgesel olarak İstanbul merkezli hava yolu şirketidir.Yüz ölçümü ve kapasite bakımından daha küçük olan hava alanlarından büyük hava alanlarına gövde yapısı küçük uçaklar ile uçuşlar düzenlemektedir.Gayet etkileyici bir şekilde uçuşları beslemektedir. 2010 tarihinde T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden almış olduğu ruhsat ile dolmuş uçak taşımacılığı yapan Türkiye deki ilk şirket olmuştur. Yenilenen filosu ile EMBRAER E-190 tipi uçaklar ile yüksek konfor (geniş koltuk araları, kabin içi konfor, ikili deri koltuk düzeni) ve teknolojik olarak donatılmış bir uçuş imkanı sağlıyor size.

Bora jet farklı uçuş noktaları ve oldukça cazip kampanyaları ile de yolcular arasında oldukça popüler olmaya elverişli bir hava yolu şirketidir. Özellikle Çanakkale, Tokat, Siirt, Mykonos, Rodos gibi hem iç hatlarda hemde dış hatlarda oldukça stratejik ve noktalara uçuşlar düzenlemektedir. İstanbul merkezinde kurulmuş olan BoraJet firması 2008 de uçuşlara başlamıştır. Dolmuş uçak taşımacılığı da yapmaktadır.ve bu uygulamayı ilk yapan şirket BoraJet tir. Bu uygulamanın yapılmasının sebebi büyük uçakların iniş ve kalkış yapamadığı hava alanlarını da aktif kullanılmasını amaçlamaktır. Dolmuş uçakların kapasitesi 100 kişidir. Bora jet güvenli ve konforlu sadece 45 ülkede 65 firmanın kullandığı uçakları mevcuttur. Bu uçaklara Private adı verilmektedir. Bu uçuşlar literatürde özel jet uçuşlar olarak geçer ve kapasitesi 14 kişidir. Çok fazla özelliğe sahip olan bu uçaklarda yolcuların yolculuk yorgunluğu hissine kapılmamaları amaçlanmaktadır. VIP sunum hizmeti verilmektedir. Uçakta İnternet bağlantısı mevcuttur. Private uçuşlarında özel sağlık sistemi bulunmakta ve doktor ve hastane ile anında irtibat kurulabilmektedir.

 

 

BoraJet Servisleri Hakkında

Evcil hayvan taşımacılığında kişi başı iki hayvandır. Kuş, köpek ve kedi dışındaki evcil hayvanlar kabul edilmemektedir. Cinsleri aynı olmak şartıyla iki hayvan taşıyabilirsiniz. Evcil hayvan taşımak için önceden çağrı merkezini arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Evcil hayvan ve kafesini ağırlığının toplamı 6 kg olmak zorundadır. İç hat tek yön 25 TL dış hat 25 Euro dur. Görme engelli yolcularında yanında bulunan köpeklerden evcil hayvan ücreti alınmaz ve sınırlı olan evcil hayvan kuralına dahil edilmez. Aynı şekilde işitme engelli olan yolcuların köpekleri içinde geçerlidir köpeklerin ağızlıkları takılmak zorundadır.


Borajet check-in işlemleri Borajet Check-In İşlemleri

Borajet check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.

Yolcular, uçuş kalkış saatinin 24 saat öncesinden başlayarak, 90 dakika kalana dek Online Check-in yapabilirler.


Borajet check-in işlemleri Borajet Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Borajet bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.

İç hatlarda 15 kg bagaj hakkı bulunmaktadır.


Borajet check-in işlemleri Borajet Koltuk Seçimi

Borajet koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

Uçuştan  24 saat önce online check-in işlemi ile seçilmektedir.


Borajet check-in işlemleri Borajet Yiyecek İkram

Borajet yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

Bora jet sabah uçuşların da meyve suyu ve sıcak sandviçler ikram ederken, diğer uçuşlarda farklı lezzetlerdeki ikramlarını yolcularına ücretsiz olarak sunuyor.