LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Borajet Uçak Bileti | Borajet Bileti İletişim Telefon Numaraları

Sizlere özel fırsatlar ile bütçenize en uygun borajet uçak bileti hizmetinizde. Gerek iş seyahatleri gerek tatil ve gezi seyahatleri için sizleri en kolay yollar ile bilet sahibi edecek bora jet uçak bileti ayrıcalıkları ile hem rahat hem de keyifli uçuşlar yapabilirsiniz. Günübirlik seyahatlerinizde gidiş- dönüş biletini sizlere en uygun bütçeyle sunarak sizlere özel imkanlar tanıyan tek bilet firması olarak her daim memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız.

Yurt içi yurt dışı tüm seyahatlerinizi en uygun bütçeyle eğlenceye dönüştürecek kısa süreli yolculuklar ile sizlere mutluluk veren uçuşlar sağlayacak borajet uçak bileti hayatınıza büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır. Özel araçlar ile gittiğiniz uzun süreli bitmeyen yollar ve daha fazla bütçe kullanımı sizlere keyiften çok yorgunluk ve kırgınlık verecektir. Bunlara ortam yaratmamak adına sizleri en kısa yolda en ucuz fiyatlar ile borajet uçak bileti sahibi edecek fırsatlar işte yanınızda. Sizlerde canınız nereye isterse istesin en kolay yolda uçak bileti sahibi olmak istiyorsanız bizlerle irtibata geçin. Güvenli ve keyifli seyahatlerin tek adresi olacak firmamız ile en uygun uçak biletine sahip olarak keyifli uçuşlara hazır olun. Görmediğiniz güzellikleri en uygun şartlarda gidin gezin ve görün bu size kesinlikle iyi gelecektir emin olun!

BoraJet Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Bora jet, bölgesel olarak İstanbul merkezli hava yolu şirketidir.Yüz ölçümü ve kapasite bakımından daha küçük olan hava alanlarından büyük hava alanlarına gövde yapısı küçük uçaklar ile uçuşlar düzenlemektedir.Gayet etkileyici bir şekilde uçuşları beslemektedir. 2010 tarihinde T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden almış olduğu ruhsat ile dolmuş uçak taşımacılığı yapan Türkiye deki ilk şirket olmuştur. Yenilenen filosu ile EMBRAER E-190 tipi uçaklar ile yüksek konfor (geniş koltuk araları, kabin içi konfor, ikili deri koltuk düzeni) ve teknolojik olarak donatılmış bir uçuş imkanı sağlıyor size.

Bora jet farklı uçuş noktaları ve oldukça cazip kampanyaları ile de yolcular arasında oldukça popüler olmaya elverişli bir hava yolu şirketidir. Özellikle Çanakkale, Tokat, Siirt, Mykonos, Rodos gibi hem iç hatlarda hemde dış hatlarda oldukça stratejik ve noktalara uçuşlar düzenlemektedir. İstanbul merkezinde kurulmuş olan BoraJet firması 2008 de uçuşlara başlamıştır. Dolmuş uçak taşımacılığı da yapmaktadır.ve bu uygulamayı ilk yapan şirket BoraJet tir. Bu uygulamanın yapılmasının sebebi büyük uçakların iniş ve kalkış yapamadığı hava alanlarını da aktif kullanılmasını amaçlamaktır. Dolmuş uçakların kapasitesi 100 kişidir. Bora jet güvenli ve konforlu sadece 45 ülkede 65 firmanın kullandığı uçakları mevcuttur. Bu uçaklara Private adı verilmektedir. Bu uçuşlar literatürde özel jet uçuşlar olarak geçer ve kapasitesi 14 kişidir. Çok fazla özelliğe sahip olan bu uçaklarda yolcuların yolculuk yorgunluğu hissine kapılmamaları amaçlanmaktadır. VIP sunum hizmeti verilmektedir. Uçakta İnternet bağlantısı mevcuttur. Private uçuşlarında özel sağlık sistemi bulunmakta ve doktor ve hastane ile anında irtibat kurulabilmektedir.

BoraJet Uçak İçi İkramları Hakkında

Bora jet sabah uçuşların da meyve suyu ve sıcak sandviçler ikram ederken, diğer uçuşlarda farklı lezzetlerdeki ikramlarını yolcularına ücretsiz olarak sunuyor.

BoraJet Check-in Hakkında

Yolcular, uçuş kalkış saatinin 24 saat öncesinden başlayarak, 90 dakika kalana dek Online Check-in yapabilirler.

BoraJet Servisleri Hakkında

Evcil hayvan taşımacılığında kişi başı iki hayvandır. Kuş, köpek ve kedi dışındaki evcil hayvanlar kabul edilmemektedir. Cinsleri aynı olmak şartıyla iki hayvan taşıyabilirsiniz. Evcil hayvan taşımak için önceden çağrı merkezini arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Evcil hayvan ve kafesini ağırlığının toplamı 6 kg olmak zorundadır. İç hat tek yön 25 TL dış hat 25 Euro dur. Görme engelli yolcularında yanında bulunan köpeklerden evcil hayvan ücreti alınmaz ve sınırlı olan evcil hayvan kuralına dahil edilmez. Aynı şekilde işitme engelli olan yolcuların köpekleri içinde geçerlidir köpeklerin ağızlıkları takılmak zorundadır. Bora jet uçak bileti almadan önce bu konulara dikkat etmeniz gerekiyor

Borajet iletişim hakkında bilgiler

Borajet ile ilgili bilet alımı yapmak için yada bilet alımı yaptıktan sonra Borajet müşteri hizmetlerine bağlanarak Borajet iletişim konusunda ihtiyaçlarınızı gidermeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey borajet çağrı merkezi hizmeti sunan Borajet telefon numaralarımızdan Borajet iletişim hattını arayarak tüm işlemlerinizi beklemeden ve kolayca gerçekleştirmek olacaktır.

borajet uçuş kuralları                      anadolujet bagaj kuralları