Borajet iletişim Hattı

Borajet iletişim Biletleme İşlemleri

Borajet 2007 yılında Türk sivil havacılık hizmetine girmiştir. Oldukça yeni sayılan bu firma uçuşları ,özel indirimleri ve cazip kampanyaları ile de yolcuların güvenini hızla kazanmıştır. Uçuş noktaları oldukça kullanışlı olan Borajet, bazı özel uçuş güzergahları ile de diğer firmaların uçmadığı noktalara aktarmasız/aktarmalı uçuşları düzenlemektedir.  Borajet iletişim i arayarak biletleme işlemini yapabilir ve hangi noktalardan uçuşlar olduğunun bilgisini alabilirsiniz.

Borajet’e ait oldukça güzel imkanlardan biriside uçak içi ikramlardır.  Ayrıca resmi site üzerinde belirtilen yazıyı aynen aktaracak olursak “sosyal sorumluluk anlayışı dolayısıyla, gazilerimizin, gazi ve şehit ailelerinin, güvenlik güçlerimizin üyelerinin, Borajet ile % 50’ye varan indirimlerle uçmaları mümkündür. ” Böyle bir düşüncenin varlığı bile birliktelik anlamında küçük büyük herkesin katılımını görmek onur ve mutluluk verici.

Borajet iletişim kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız sizde ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 0850 500 0 777 . Çağrı merkezi temsilcilerimizi de bu bilgiler ile donatmaktayız. Sadece biletleme işlemlerini yapmak ya da sistemi iyi kullanmak değil sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yorumsal ve kitlesel düşünce konularında da hizmet içi eğitimlerimiz bulunmaktadır. Durmayın hemen arayın! biletleme ve rezervasyon işlemlerini donanımlı temsilcilerimiz ile paylaşarak sağlayın 0850 500 0 777

Borajet iletişim Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler

Çağrı merkezi üzerinden yapabileceğiniz işlemlerin başında biletleme ve rezervasyon işlemleri gelmektedir. Yaptığınız biletleme işlemleriniz için Check-in işlemlerinizi sağlayabilir, koltuk ve yemek seçimi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Borajet iletişim bilet işlemlerinin yanında , Havaş servis bilgilerine de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Tabi tüm bunları söylemekteyiz ama siz sadece bilgi almak için bile arasanız yeterlidir. Çünkü önceliğimiz şeffaf bir politika ile içeriğimizi genişletme ve görmek istediğimiz hizmetleri sizlere sunabilmektedir.
“Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.” (H.Ford)

Borajet Uçuş Bilgileri

Yapacağınız işlemlerde yoğunluk ile karşılaşabilirsiniz ya da sistemleri tam anlamıyla kullanamıyor olabilirsiniz. Biletleme yaparken Borajet iletişim in hangi güzergahlardan hangi fiyatlar ile uçuş yaptığını öğrenmek için bizi aramanız yeterli. İnternet üzerinden hizmet almak ve işlemlerini kendileri yapmak isteyen yolcularımız ise sitemiz üzerinden bu işlemleri gerçekleştirebilirler. Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın 0850 500 0 777