En Uygun & Ucuz Bodrum Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bodrum uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bodrum Şehrinde Gezilecek Yerler

Bodrum şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Bodrum Şehri Hakkında

Bodrum şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bodrum, Muğla’nın bir ilçesidir. Muğla’da iki adet hava limanı bulunmaktadır; birisi Bodrum diğeride Dalaman hava limanıdır. Yolcular kimi zamanlar bu iki hava limanını karıştırmaktalar. Bodrum, ülkenin en gelişmiş turizm bölgelerinden birisidir. Tarihi hikayeside bir o kadar geçmişe dayanmaktadır. Bodrum’un eski adı Halikarnassos’tur. Heredot’a göre M.Ö. Dor’lar tarafından kurulmuş bir şehirdir. Bu açıdan bu ilçede birçok tarihi eser görebilirsiniz. Ayrıca Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi güzel sanatlar fakültesi de Bodrum’da bulunmaktadır. Bu harika tatil yerine Bodrum uçak bileti almak için ne duruyorsunuz?


En Ucuz Bodrum Uçak Bileti

Bodrum şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Özellikle yaz dönemlerinde Bodrum hava trafiği de artmaktadır. Eğer yolculuğunuzu daha ucuza getirmek isterseniz, Bodrum gibi bir tatil mekanına erken rezervasyon ile bilet almanız gerekiyor. Haziran-Temmuz- Ağustos için biletler Ocak ve Şubat aylarından satılmaya başlanıyor. Bunun dışında ucuz bilet için diğer bir yöntemde kampanyalardan faydalanmak olacaktır.

Bodrum uçuşları direkt olarak Türkiye üzerinde İstanbul, Ankara, Adana gibi şehirlere düzenlenmektedir. Yaz dönemlerinde kiralık uçuşlar (charter) ile yurt dışında da birçok noktaya yapılmaktadır.

Türkiye’nin İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerinden Pegasus, THY, Atlasglobal, Anadolujet, Onur Air gibi hava yollarının Bodrum uçak bileti satın almanız mümkündür.

Bodrum Uçak Bileti İletişim

Bodrum uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Bodrum hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Bodrum Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Bodrum THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 07 77

Havalimanından Bodrum Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bodrum havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bodrum hava limanından ulaşımın için HAVAŞ servisleri

Bodrum şehir merkezine yaklaşık olarak 45 dk sürede ulaşılmaktadır.

Servis Güzergahı ; Bodrum Hava limanı , Güvercinlik, Torba yolu, Otogar.

Yolcu İndirme Noktaları ; Şehir merkezlerine gidişte Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda yolcu indirilmektedir.

Bodrum hava limanı MUTTAŞ servisleri

Muğla belediyesine ait servis imkanlarıdır.  Uçakların iniş saatlerine göre servisler ayarlanmaktadır.

Bodrum hava limanı hava yolu firma servisleri

Pegasus, Atlas Global ve Onur Air firmalarının servisleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi için firma ile iletişime geçiniz.

Bodrum hava limanı taksi ulaşımı

Özel olarak taksi tutarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacak ve gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebileceği gibi tahminen en az 20-30 TL arasında olacaktır.

Bodrum hava limanı araba kiralama yöntemi

Bodrum hava limanın dan gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

Bodrum Hava Limanı

Bodrum hava limanı Milas’a yaklaşık 18 km uzaklıktadır. Bodrum’a 35 km ve Muğla’ya 75 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Banka hizmetleri ve Sağlık hizmetleri bulunmaktadır. Otopark verileri ise yaklaşık 1000 araç kapasiteli olduğunu söylemektedir

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.