En Uygun & Ucuz Bingöl Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bingöl uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bingöl Şehrinde Gezilecek Yerler

Bingöl şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Bingöl Şehri Hakkında

Bingöl şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bingöl, geniş yayları, göletleri, ormanları ve dağları ile oldukça güzel bir şehirdir. Doğuda yer almaktadır.  Şehrin nüfusu 240 bin civarındadır ve bu nüfusun yarısından fazlası şehir merkezinde yaşamaktadır. Şehirde Bingöl üniversitesi yer almaktadır. Bingöl’de gezilecek yerler; Yolaçtı Kayak Merkezi, Kös Termal Turizm Merkezi, Kiğı Çiçektepe Köyü Mağarası, Zağ Mağarası, Kalkanlı Köyü Mağaraları, Kübik Mağarası, Sentarius Kalesi, Kral Kızı Kalesi diyebiliriz. Bingöl, güneşin doğumunu izlemek için harika yerlere sahip, hemen bir Bingöl uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz


En Ucuz Bingöl Uçak Bileti

Bingöl şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin doğusunda yer alan Bingöl için çok yoğun bir şekilde uçuş bulunmamaktadır. Bazı yolcularımız Bingöl’de hava limanı bulunduğunu bilmiyor ve bu sebeple yakın olan illerden Muş, Elazığ ya da Diyarbakır’a bilet alıyor. Bingöl’e seyahat etmek isteyen yolcular için Bingöl- İstanbul karşılıklı ve aktarmasız Türk Hava Yolları seferleri olduğunu söylememiz gerekiyor.

Hava trafiği az olan illerimizden birisidir. Talebe orantılı seferler olduğu için şimdilik İstanbul ve Ankara’ya direkt uçuş bulabilirsiniz. İstanbul Atatürk hava limanından her gün karşılıklı olarak uçuş bulabilirsiniz. Sabiha Gökçen hava limanından henüz uçuş bulunmamaktadır. Ankara Esenboğa hava limanından ise haftanın belirli günlerin uçuş bulunmaktadır. Yani her gün uçuş bulunmuyor. Bingöl uçak bileti için İstanbul Atatürk hava limanından olan uçuşları, Türk hava yolları gerçekleştiriyor. Ankara uçuşları ise Anadolu Jet ile sağlanmaktadır.

Bingöl Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Bingöl Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Bingöl Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

Bingöl Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Bingöl THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Bingöl Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Bingöl Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Bingöl Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bingöl havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bingöl hava limanı servis bilgileri

Sadece THY’nin kullandığı bir hava limanı olduğu için en uygun ulaşım THY nin servislerini kullanmak olacaktır.

Bingöl hava limanı taksi ulaşımı

Hava alanı şehir merkezine 20km uzaklıkta bulunmaktadır. Taksicilerle uygun bir fiyata anlaşıldığında hızlı bir ulaşım sağlayacaktır.

Bingöl Hava Limanı

Bingöl hava limanı şehir merkezi arası uzaklık yaklaşık 10 km’dir. Hava limanı 2013 yılında hizmete girmiştir ve günümüzde hala aktif olarak hizmet vermektedir. İstanbul ve Ankara’ya karşılıklı olarak direkt uçuşlar bulunmaktadır. Uçuşları ise şimdilik Türk hava yolları ve Anadolu Jet gerçekleştirmektedir.

Sivil hava limanı kategorisinde yer alan hava limanının üçlü kodu “BGG” dir. Hava limanında VIP hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca 7000 m2 büyüklüğünde bir otoparkı da bulunmaktadır.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.