Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Balıkesir Uludağ Turizm İletişim 0850 500 0 777 nolu numarayı arayarak otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun diğer bir yolu da otobüs bileti arama ekranından kalkış ve varış noktanızı seçerek otobüs biletinizi satın almak olacaktır. Fakat bu seçenek için şimdilik biraz beklemek gerek şimdilik çağrı merkezimizden biletinizi alabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Hakkında

Fehmi ŞENGÖRENOĞLU öncülüğünde 1973 yılında Balıkesir şehrinde kurulmuştur. Firma ilk kurulduğunda ismi Uludağ turizm olarak geçmekteydi.  Devamlı olarak çalışan ve daha iyisini hedefleyen firma daha yeni otobüs ve daha fazla noktada hizmet vermeye başlamıştır böylelikle hacmini günden güne genişletme fırsatı bulmuştur.

Bu büyüme hacmi ile birlikte Uludağ Turizm daha güçlü kurumsal bir yapı oluşturmak amacıyla şirketleşmeye gitmeye karar vermişlerdir. Şirketleşme çalışmaları kapsamında 1996 yılında isminin başına kurulduğu şehir olan Balıkesir ismini getirerek Balıkesir Uludağ Turizm olarak güncellemiştir. Geçen yıllarda filosunu oldukça geliştirmiş olan firma son verilere göre tam 140 otobüslük bir filonun yanında çalışkan ve bir o kadar deneyimli geniş kadrosu ile yolcularına kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bu büyük araç filosunda yolcuların daha keyifli seyahetler deneyimlemeleri için teknolojik gelişmelerini de yakından takip etmektedir. Bu bağlamda Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinin koltuklarına yolcuların yolculuk esnasında sıkılmamaları için koltuk arkası televizyonlar sağlamaktadır bu multi miedya televizyonlardan tv izlemenin yanında kayıtlı filmleri de izlemek mümkün olabilmektedir.

Ayrıca wifi hizmeti sunmaktadır yolcuların bu hizmeti kullandıklarında telefonlarının şarjlarının uzun süre bitmemesi içinde koltuklara bir de şarj edilebilir usb yerleştirmiştir böylelikle yolcular kesintisiz internetin keyfini çıkartırken şarjlarının bitme endişesi yaşamayacaklar. Firmanın sefer yaptığı noktalar ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında detaylı olarak değineceğiz.

balıkesir uludağ turizm

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Seferleri

Sefer ağı üzerinde bir genelleme yapacak olursak Ankara’nın batısında kalan kısımlarda seferlerini görebiliriz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu firma için otobüs biletinizi kolaylıkla sayfamızdan temin edebilirsiniz.