Balıkesir Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Balıkesir Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Balıkesir Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Balıkesir Turizm iletişim 0850 500 0 777 nolu numarayı arayarak otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Diğer bir seçenekte online olarak web sayfamızda sizin için hazırladığımız otobüs bileti arama formundan kalkış noktanız, gitmek istediğiniz nokta ve seyahat tarihlerinizi yazarak arama yapaabilir saat seçenekleri arasından dilediğiniz seferi seçerek taksit seçeneklerinden de faydalanarak otobüs biletinizi hemen satın alabilirsiniz.

Balıkesir Turizm Hakkında

Balıkesir merkezli olan Balıkesir Turizm, otobüs sayısının kısıtlı olmasından dolayı daha çok yakın çevreye otobüs seferleri düzenlemektedir. Balıkesir ve çevresine yani ülkenin kuzey batı bölümlerine seferleri bulunmaktadır. Hangi il ve ilçelere seferlerinin olduğuna yazımızın devamında daha detaylı olarak değineceğiz.

“Bir arada kalmak” mottosunu Balıkesir Turizm’in bütününe yansıtmayı başarabilmişlerdir. Bu bağlamda çalışanları ile sürekli iletişim halinde olarak dinamik yapısını güçlü tutmaktadır. Otobüs ve sefer sayılarının az olmasına rağmen yolcu memnuniyetine büyük önem vermektedirler bu bağlamda otobüs piyasasında teknolojik trendleri yakından takip etmektedirler.

Teknolojik trendler kapsamında otobüs firması yolcularına usb şarj hizmeti vererek yolcularının şarjlarının hiç bitmemesini sağlıyor ve yolculuk boyunca telefonlarını kullanma imkanı tanıyor teknolojik faaliyetlerin çok önemli olduğu bu dönemde firmanın verdiği bu hizmet gerçekten de büyük beğeni topluyor ve ilgi uyandırıyor.Bunun yanında sınırsız wifi ile internet hizmeti sunması da yolculuk esnasında açık olan telefonlarda ücretsiz internete girmenin de kapılarını açıyor. Firmanın teknolojik alanlarda hizmetleri bunlarla sınırlı değil, hizmetlerinin bir tanesi de koltuk arkası televizyon ile multimedya eğlence hizmeti sunması, bu multimedya ekranları ile oyun oynayabilir, kayıtlı filmleri izleyebilir ve ayrıca canlı olarak bazı tv kanallarını da seyredebilirsiniz.

balıkesi turizm otobüs bileti

Balıkesir Turizm Otobüs Seferleri

Balıkesir Turizm seferlerini Balıkesir çıkışlı ve karşılıklı olarak Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Balıkesir, Burhaniye, Edremit, Güre, Gömeç, Havran, Karaağaç noktalarına düzenlemektedir. Balıkesir Turizm daha çok kısa menzilli seyahatler yaptığından dolayı İstanbul, Ankara, Antalya gibi büyük şehirlere sefer düzenlememektedir. Otobüs bileti almak için hemen İletişim hattı 0850 500 0 777 nolu numarayı arayın.

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.