Balıkesir Pegasus İletişim

Pegasus İletişim 0850 500 0 777

Balıkesir Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir ile İstanbul arasında sürekli olarak uçuşlar bulabiliyorsunuz. Pegasus‘ta bu iki şehir arasında aktarmasız uçuş düzenleyen firmalardan birisidir. Uçak bileti almak içinde acente aramanız yada hava limanına gitmeniz gerekmez. Pegasus iletişim için ücretsiz hattımızı arayarak uçak biletinizi arayabilirsiniz. Uçak bileti ile ilgili soruları da yine hattımız üzerinden sorabilirsiniz. Bunun yanında plusfly.com adresi üzerinden de 2 adımda, güvenle bilet alabiliyorsunuz.

Ücretsiz İletişim Numarası

Pegasus çağrı merkezi ücretli olarak hizmet vermektedir. İşlem yaptığınız her dakikada 1.5 lira ile ücretlendirme yapılmakta. Bazen yolcular, operatörleri ücretli hatlara kapalı oldukları için ulaşamıyorlar ve alternatif çözümler aramaya başlıyorlar. Uçak bileti almak için, değişiklik yapmak için yada diğer ek hizmetler için ulaşacak bir numara arıyorsanız ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Pegasus uçak bileti için birçok konuda size yardımcı olabiliriz. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler hızlı ve güvenle sağlanmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz konuların dışındaki işlemler içinde size yol gösterimi yapabilirler.

Balıkesir Pegasus Acentesi

Uçak bileti almak, sefer sorgulama için acente aramanıza gerek yok. Her zaman ve her yerde açık bir acente bulmak bazen çok zor olabiliyor. Yapacağınız işlemler için size bir telefon kadar yakınız. Pegasus uçuşlarını günlere göre kontrol edip sizin için en uygun fiyatı bulabilir, sefer saatlerine bakarak uygun seferler için tavsiyelerde bulunabiliriz. Bilet almak istediğiniz yerde hava limanı olmayabilir; bu gibi durumlarda ne gibi alternatifler olduğunu size sunabiliriz. Sadece Pegasus için değil diğer firmalar için de işlemler yapmaktayız. Kredi kartı, banka kartı gibi ödeme seçeneklerinin yanında eft, havale gibi yöntemler ile de ödeme sağlayabilirsiniz. Bilet işlemleri artık zor olmaktan çıkıyor, yeni ve kolay bir döneme Plusfly.com ile giriyoruz!