Ats Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Ats Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Ats Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Ats Turizm otobüs bileti satın almak için Ats Turizm İletişim hattı 0850 500 0 777 nolu teefon numarasını arayabilirsiniz. Ya da dilerseniz web sitemiz üzerinden online olarak otobüs bileti arama formunu kullanarak ihtiyacınız olan seferleri sorgulayarak biletinizi taksit seçeneklerinden de faydalanarak satın alabilirsiniz.

Ats Turizm Hakkında

İzmir ve çevresinde yaptığı seferler ile yolcuların güvenini ve taktirini kazanmayı başarmış firmalardan birisidir. İlk kurulduğu zamanlarda az sayıda otobüsü bulunmasına rağmen geçen zamanla birlikte hayli büyüyerek otobüs sayısını artırarak hizmet kalitesini de üst düzeye çıkarmıştır kısa zamanda böyle bir başarıya imza atması da taktir edilesi bir başarı olarak öne çıkıyor.

Ats Turizm çağın standartlarına ayak uydurarak güncelliğini korumayı da başarmıştır. Yolcularının daha rahat bilet satın alması amacı ile online olarak otobüs bileti satışı yapmaktadır. Teknolojik gelişimini bununla da sınırlandırmayan firmanın otobüslerinde wifi hizmeti vererek yolcuların kesintisiz bir şekilde internete girmesini sağlamaktadır. Bunun yanında koltuk arkası televizyon hizmeti ise yolculukların daha keyifli geçmesini sağlayarak yolcularına en iyi hizmeti vermenin amacını gütmektedir. Ayrıca diğer bir hizmeti ise otobüste şarj hizmetidir telefon ile vakit geçirmen dijital bir çağda yaşadığımız için malum şarjlar çabuk bitmekte ve uzun yolculuklarda biten şarjlar da oldukça keyif kaçırıcı bir durum oluşturmakta idi koltuk yanlarına usb ünitesi koyarak bu problemi de aşan Ats turizm ile siz de keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Ats Turizm Otobüs Seferleri

ats turizm

Ats Turizm merkezi ve ana kalkış noktası İzmir’dir. Seferlerini İzmir kalkışlı ve karşılıklı olarak yapmaktadır. Firmanın İzmir kalkışlı seferleri İstanbul, Ankara başta olmak üzere Gebze, Manisa, Balıkesir, Akhisar, Yalova, Marmaris, Bursa şehirlerine yapmaktadır. Bunun yanında bu şehirlere giderken güzergah üzerindeki bir çok noktaya bilet satışı yapılarak boş koltukları bu şekilde değerlendirilmektedir. Otobüs firması İzmir şehrinin en fazla otobüs bileti satan ve doluluk oranı en fazla olan firmalarından bir tanesidir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutması bunu sağlamasında en önemli faktörlerden bir tanesidir. Otobüs bileti satın almak için 0850 500 0 777 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.