LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Atlasglobal Uçak Bileti | Atlasjet Bilet İletişim : plusfly.com Size Yeter

Her türlü gezi ve seyahatlerinizde ihtiyacınız olacak en uygun uçak bileti atlasglobal uçak bileti ile artık çok mümkün. İstediğiniz gün ve saatte nereye isterseniz isteyin en uygun özel fırsatlar ile ihtiyaç duyduğunuz uçak biletleri sizlere sunulmaktadır. Seyahatlerinizde bütçenize tasarruf sağlamak atlasglobal uçak bileti ile artık çok kolay. Uzun süreli yolculuklarınızı en kısa sürede gideceğiniz keyifli yolculuklara çevirmek bizim işimiz. Sizlere sunulan kaliteli hizmetimiz ile en kolay ve en rahat bütçeyle istediğiniz yere en kısa sürede gidebileceksiniz. Aileniz ile sevdikleriniz ile günübirlik keyifli seyahatler için atlasglobal uçak bileti hizmetinizde.

Sizler her türlü seyahatlerinizde hiçbir zorluğa katlanmadan bizler sizler için en uygun uçak biletini sizler için temin etmekteyiz. Artık uzun süreli yolculuklar sizi tatil ve gezi keyfiniz den geri koymasın istediğiniz yere kolayca uçabilmek için sizler için en ideal seçim olacak atlasglobal uçak bileti büyük destekçiniz olacak. Ulaşımdaki kolaylığı ve rahatlığı sizlere üstün kalitede sunacağımız en kolay yollar ile bilet temini yapacağınız firmamızca mümkündür. Sizlerde hayatınızı kolaylaştıracak keyifli uçuşlar için hemen harekete geçin. Sevdikleriniz ile beraber uzak olan yerleri en uygun uçak bileti ile yakınlaştır. Sizlerde göreceksiniz ki ulaşım engeli tanımayan bu ayrıcalıklar hayatınıza renk katacak.

AtlasGlobal Firması Hakkında Genel Bilgiler

Atlas Global 2001 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren filosunu ve uçuş yaptığı noktalarını çoğaltmıştır. 2004 Nisan ayında firma Murat ERSOY un önderliğinde Atlas Globalde yeni bir yapılandırmaya gitmiştir. Medya üzerinde aktif olarak müşterilerinin daima ilgisini çekebilmiştir. “69 u çok seveceksiniz” ve “77 santimin kıymetini oturanlar bilir.” gibi sloganlarıyla hem yolcularının ilgisini çekmiş hem de koltuk genişliklerini dikkat çekici bir şekilde anlatmıştır. Atlas Jet sloganı 2001-2015 yılları arasında “Yolcusunu en çok seven hava yolu!” , 2015 yılında ise “Hayallerinin üstünde bir dünya!” olarak eklemiştir.

AtlasGlobal Uçak İçi İkramlar

Uçak içi kek, sandviç ve 14 çeşit içecekten oluşan menüler ücretsiz olarak ikram edilir.

AtlasGlobal 3 saat veya üzeri uçuşlarda yolcuları için özel olarak hem Türk hem de dünya mutfağından özel olarak hazırlanan menüler sunar. Menüler özel şefler tarafında hazırlanır. Uçan Şef yemek hizmetinin bulunduğu uçuşlar şu şekildedir: İstanbul Atatürk Hava limanı – Paris İstanbul Atatürk Hava limanı – Londra İstanbul Atatürk Hava limanı – Kuveyt İstanbul Atatürk Havalimanı – Düsseldorf İstanbul Atatürk Hava limanı – Köln İstanbul Atatürk Hava limanı – Bişkek İstanbul Atatürk Hava limanı – Amsterdam Atlas Global Uçuşlarında Özel Yemek Talepleri Yemeklerde özel tercihiz ya da beslenme alışkanlığınız varsa kalkış İstanbul olan dış hat uçuşlarında 48 saat öncesinde firmaya bildirmeniz gerekir. Bu hizmet kapsamında düşük kalori, az tuzlu, diyabet ,çiğ sebze gibi menü talebinde bulunabilirsiniz. Menülere ulaşmak için Atlas Global web sitesinde yemek servisi bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

AtlasGlobal Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Bodrum ve Lefkoşa-Ercan çıkışlı tüm uçuşlarda yapılabilmektedir. Check-in işlemlerinizi uçağın kalkışından 36 saat öncesinden başlar ve uçuşun kalkışına 90 dk kalana kadar devam eder.

AtlasGlobal Jetmil Bilgileri

Atlas Globalin müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu bağlılık programıdır. AtlasGlobal yolcuları Jet Mil kartından yaptıkları her uçuş için puan kazanır yolcular bu puanları biriktirerek bir sonraki uçuşlarında indirim ya da bedava bilet kazanırlar.Sizlerde jet Milden faydalanmak isterseniz AtlasGlobal İnternet sitesinden Jet Mil üyelik formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz.

AtlasGlobal Ücretsiz Yolcu Servisi

AtlasGlobal’in yolcuları için hava limanı gidiş ve dönüşler için sunduğu ücretsiz servislerdir. AtlasGlobal yolcularının bu hizmetten yararlanabilmesi için uçuş bilgileri bulunan elektronik bilet veya telefonlarına gelen kısa mesajı göstermeleri yeterlidir.Uçuş saatleri ve servislerle ilgili bilgiye AtlasGlobal İnternet sitesinin fly&Bus sayfasından ulaşabilirsiniz.

İşlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmek isterseniz Atlasglobal iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

atlasglobal uçuş kuralları                      anadolujet bagaj kuralları