Atlasglobal Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Atlasglobal hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Atlasglobal Kampanyaları

Atlasglobal ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Atlasglobal Hakkında

Atlasglobal firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

Atlas Global 2001 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren filosunu ve uçuş yaptığı noktalarını çoğaltmıştır. 2004 Nisan ayında firma Murat ERSOY un önderliğinde Atlas Global’de yeni bir yapılandırmaya gitmiştir. Medya üzerinde aktif olarak müşterilerinin daima ilgisini çekebilmiştir. “69 u çok seveceksiniz” ve “77 santimin kıymetini oturanlar bilir.” gibi sloganlarıyla hem yolcularının ilgisini çekmiş hem de koltuk genişliklerini dikkat çekici bir şekilde anlatmıştır. Atlas Jet sloganı 2001-2015 yılları arasında “Yolcusunu en çok seven hava yolu!” , 2015 yılında ise “Hayallerinin üstünde bir dünya!” olarak eklemiştir.

AtlasGlobal Jetmil Bilgileri

Atlas Globalin müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu bağlılık programıdır. AtlasGlobal yolcuları Jet Mil kartından yaptıkları her uçuş için puan kazanır yolcular bu puanları biriktirerek bir sonraki uçuşlarında indirim ya da bedava bilet kazanırlar.Sizlerde jet Milden faydalanmak isterseniz AtlasGlobal İnternet sitesinden Jet Mil üyelik formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz.

AtlasGlobal Ücretsiz Yolcu Servisi

AtlasGlobal’in yolcuları için hava limanı gidiş ve dönüşler için sunduğu ücretsiz servislerdir. AtlasGlobal yolcularının bu hizmetten yararlanabilmesi için uçuş bilgileri bulunan elektronik bilet veya telefonlarına gelen kısa mesajı göstermeleri yeterlidir.Uçuş saatleri ve servislerle ilgili bilgiye AtlasGlobal İnternet sitesinin fly&Bus sayfasından ulaşabilirsiniz.

İşlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmek isterseniz Atlasglobal iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Atlasglobal check-in işlemleri Atlasglobal Check-In İşlemleri

Atlasglobal check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.

  • Online check-in işlemleri İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Bodrum ve Lefkoşa-Ercan çıkışlı tüm uçuşlarda yapılabilmektedir.
  • Check-in işlemlerinizi uçağın kalkışından 48 saat öncesinden başlar ve uçuşun kalkışına 90 dk kalana kadar devam eder.
  • İnternet üzerinden check-in yapmayan yolcular hava limanlarına uçuştan 1-2 saat önce giderek hava limanlarından yapabilirler.
  • Check-in işlemi yapılmış olan bilet üzerinde değişiklik/iptal gibi işlemler yapılamaz. İşlem yapmak isterseniz Atlas Global’i arayıp biletin üzerindeki check-in işleminin kaldırılmasını isteyiniz.

Atlasglobal check-in işlemleri Atlasglobal Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Atlasglobal bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.

Kabinde yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajınızın ağırlığının 8 kg ve boyutlarının 25 x 45 x 56 cm geçmemesi gerektiğini lütfen unutmayınız. Bagajlarda akıcı (bal,reçel gibi), kırılabilecek veya yanıcı etki gösteren maddeler uçağa alınmaz.Bebek yolcuların 10 kg olarak bagaj hakları mevcuttur. Uçuş bitiminde hasarlı/kayıp bagajların tespitinde hava limanını terk etmeden kayıp eşya bölümüne başvurarak rapor tutturmanız gerekmektedir.

Atlas Jet bagaj için kilo sınırlaması diğer firmalara göre biraz daha farklıdır. Özellikle yurt dışı uçuşlarında gidilecek yere göre bagaj ağırlığı farklılık göstermektedir. İç hatlarda ekonomi sınıfı 20 Kg serbest bagaj hakkına sahipken business sınıflar 30 Kg bagaj haklarına sahiptir. Dış hatlarda ise genelde ekonomi sınıfı 30 Kg , business sınıf 40 Kg taşıyabilir. Söylediğimiz gibi her rota için farklı bir bagaj kuralı uygulanabilir. En sağlıklı yöntemin bir yetkiliye danışılması olacağının kanaatındayız.


Atlasglobal check-in işlemleri Atlasglobal Koltuk Seçimi

Atlasglobal koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

Koltuk seçimi Atlas Global’de uçuştan 48 saat öncesinden açılmaktadır. Online check-in işlemiyle birlikte koltuk seçme işlemini de yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmayan yolcular ise hava limanlarında işlemlerini yaptırabilirler. Hava limanına gelene kadar koltukların büyük bir kısmı seçileceği için görevli arkadaş sizi kalan boş koltuklara yerleştirecektir.


Atlasglobal check-in işlemleri Atlasglobal Yiyecek İkram

Atlasglobal yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

Uçak içi kek, sandviç ve 14 çeşit içecekten oluşan menüler ücretsiz olarak ikram edilir.

AtlasGlobal 3 saat veya üzeri uçuşlarda yolcuları için özel olarak hem Türk hem de dünya mutfağından özel olarak hazırlanan menüler sunar. Menüler özel şefler tarafında hazırlanır.

Uçan Şef yemek hizmetinin bulunduğu uçuşlar şu şekildedir: İstanbul Atatürk Hava limanı – Paris İstanbul Atatürk Hava limanı – Londra İstanbul Atatürk Hava limanı – Kuveyt İstanbul Atatürk Havalimanı – Düsseldorf İstanbul Atatürk Hava limanı – Köln İstanbul Atatürk Hava limanı – Bişkek İstanbul Atatürk Hava limanı – Amsterdam Atlas Global uçuşlarında özel yemek talepleri yemeklerde özel tercihiz ya da beslenme alışkanlığınız varsa kalkış İstanbul olan dış hat uçuşlarında 48 saat öncesinde firmaya bildirmeniz gerekir. Bu hizmet kapsamında düşük kalori, az tuzlu, diyabet ,çiğ sebze gibi menü talebinde bulunabilirsiniz. Menülere ulaşmak için Atlas Global web sitesinde yemek servisi bölümünü ziyaret edebilirsiniz.