Atlas Global İletişim Hattı

 Atlas Global İletişim : 0850 500 0 777
Onlina uçak bileti almak için Atlas Global Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Atlas Global genel olarak uçuşlarını İstanbul(Atatürk) hava limanı üzerinden gerçekleştirmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında (özellikle yurt dışında) oldukça spesifik noktalara uçuş sağlamaktadır. Atlas Global iletişim ile hangi noktalara ulaşım olduğunu öğrenebilirsiniz.

İşimiz gereği her gün çıkan yenilikleri takip etmekteyiz. Kendimizi güncel tutmamız işimizi iyi yaptığımız anlamı taşımaktadır. Güncel içerikleri ve yolcu isteklerini yakından takip etmekle büyük bir adımı attığımızı düşünmekteyiz. Konuyu bağlayacak olursak; Yolcuların Atlas Global iletişim i tercih etme sebeplerini biraz yakından inceleme fırsatı bulduk. Özellikleri bir grafiğe döktüğümüzü düşünürsek ve yukarıdan aşağı skalayı inceleyecek olursak en yukarıda bilet fiyatları olduğunu görmekteyiz. Devam eden sıralamada ise , genç,çocuk ve 65 yaş üstü indirimleri ile spesifik uçuş noktaları dikkatimizi çeken özellikler olmuştur. Bunları neden açıklıyorum; Siz yolcularımızın, biletleme yaparken diğer yolcuların işlemlerine göre genel olarak bilgi sahibi olmanızı ve kıyaslama yapabilmenizi istediğimiz için.

Çağrı merkezi temsilcilerimizi de bu bilgiler ile donatmaktayız. Sadece biletleme işlemlerini yapmak ya da sistemi iyi kullanmak değil sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yorumsal ve kitlesel düşünce konularında da hizmet içi eğitimlerimiz bulunmaktadır. Durmayın hemen arayın! biletleme ve rezervasyon işlemlerini donanımlı temsilcilerimiz ile paylaşarak sağlayın 0850 500 0 777

Atlas Global iletişim Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler

Çağrı merkezi üzerinden yapabileceğiniz işlemlerin başında biletleme ve rezervasyon işlemleri gelmektedir. Yaptığınız biletleme işlemleriniz için Check-in işlemlerinizi sağlayabilir, koltuk ve yemek seçimi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Atlas Global iletişim bilet işlemlerinin yanında servis bilgilerine de bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Tabi tüm bunları söylemekteyiz ama siz sadece bilgi almak için bile arasanız yeterlidir. Çünkü önceliğimiz şeffaf bir politika ile içeriğimizi genişletme ve görmek istediğimiz hizmetleri sizlere sunabilmektedir.
“Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.” (H.Ford)

Atlas Global iletişim Biletleme İşlemleri

Uçuşlar hakkında bilgi almak ve biletleme işlemleriniz gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilir ayrıca İnternet üzerinden de biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın 0850 500 0 777