Atlas Global İletişim Hattı

Türkiye için yalnız yerel ücretlere tabidir.Atlas Global Hakkında

Atlas Global 2001 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren filosunu ve uçuş yaptığı noktalarını çoğaltmıştır. 2004 Nisan ayında firma Murat ERSOY un önderliğinde Atlas Global’de yeni bir yapılandırmaya gitmiştir. Medya üzerinde aktif olarak müşterilerinin daima ilgisini çekebilmiştir. “69 u çok seveceksiniz” ve “77 santimin kıymetini oturanlar bilir.” gibi sloganlarıyla hem yolcularının ilgisini çekmiş hem de koltuk genişliklerini dikkat çekici bir şekilde anlatmıştır. Atlas Jet sloganı 2001-2015 yılları arasında “Yolcusunu en çok seven hava yolu!” , 2015 yılında ise “Hayallerinin üstünde bir dünya!” olarak eklemiştir.

Atlas Global Uçak Bileti İletişim

 

Her hangi ekstra bir ücretle karşı karşıya kalmadan 0850 500 0 777 nolu uçak bileti iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bilet hattımızın Türkiye’de tüm mobil ve sabit operatörler tarafından yerel araba ücretlendirmesi ile ücretlendirilir.

Atlas Global Çağrı Merkezi Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler

Çağrı merkezi üzerinden yapabileceğiniz işlemlerin başında biletleme ve rezervasyon işlemleri gelmektedir. Yaptığınız biletleme işlemleriniz için Check-in işlemlerinizi sağlayabilir, koltuk ve yemek seçimi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Atlas Global iletişim bilet işlemlerinin yanında servis bilgilerine de bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Tabi tüm bunları söylemekteyiz ama siz sadece bilgi almak için bile arasanız yeterlidir. Çünkü önceliğimiz şeffaf bir politika ile içeriğimizi genişletme ve görmek istediğimiz hizmetleri sizlere sunabilmektedir.
“Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.” (H.Ford)

  • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
  • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz.
  • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
  • Bilet iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
  • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
  • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.

Telefon Üzerinden Atlas Global Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

Uçuşlar hakkında bilgi almak ve biletleme işlemleriniz gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilir ayrıca İnternet üzerinden de biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın ve müşteri temsilcilerimize kalkış ve varış noktanızı söyleyin yapacağı arama ile sizin için en uygun Atlas Global uçak biletini bulacak ve size uçuşla ilgili detayları verecektir. Kabul etmeniz durumunda güvenli ödeme seçenekleri ile ödemenizi yaparak biletinizi satın alabilirsiniz. Uçak biletinizle ilgili bilgiler size mail ve sms olarak ulaşacaktır.

Atlas Global İletişim ile ilgili diğer bilgiler

Bu işlemlerin dışında bazı işlemler içinde Thy Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Bizi aradığınızda eğer yetkili olduğumuz bir işlem olmadığını anlarsak sizi yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz ve işlemlerinizin yapılması için size elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırız. Bu gibi durumlarda anlayışınız göstereceğinizi umuyoruz.

Atlas Global genel olarak uçuşlarını İstanbul(Atatürk) hava limanı üzerinden gerçekleştirmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında (özellikle yurt dışında) oldukça spesifik noktalara uçuş sağlamaktadır. Atlas Global iletişim ile hangi noktalara ulaşım olduğunu öğrenebilirsiniz.

İşimiz gereği her gün çıkan yenilikleri takip etmekteyiz. Kendimizi güncel tutmamız işimizi iyi yaptığımız anlamı taşımaktadır. Güncel içerikleri ve yolcu isteklerini yakından takip etmekle büyük bir adımı attığımızı düşünmekteyiz. Konuyu bağlayacak olursak; Yolcuların Atlas Global iletişim i tercih etme sebeplerini biraz yakından inceleme fırsatı bulduk. Özellikleri bir grafiğe döktüğümüzü düşünürsek ve yukarıdan aşağı sıkalayı inceleyecek olursak en yukarıda bilet fiyatları olduğunu görmekteyiz. Devam eden sıralamada ise , genç,çocuk ve 65 yaş üstü indirimleri ile spesifik uçuş noktaları dikkatimizi çeken özellikler olmuştur. Bunları neden açıklıyorum; Siz yolcularımızın, biletleme yaparken diğer yolcuların işlemlerine göre genel olarak bilgi sahibi olmanızı ve kıyaslama yapabilmenizi istediğimiz için.

Çağrı merkezi temsilcilerimizi de bu bilgiler ile donatmaktayız. Sadece biletleme işlemlerini yapmak ya da sistemi iyi kullanmak değil sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yorumsal ve kitlesel düşünce konularında da hizmet içi eğitimlerimiz bulunmaktadır. Durmayın hemen arayın! biletleme ve rezervasyon işlemlerini donanımlı temsilcilerimiz ile paylaşarak sağlayın 0850 500 0 777