En Uygun & Ucuz Artvin Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Artvin uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Artvin Şehrinde Gezilecek Yerler

Artvin şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Artvin Şehri Hakkında

Artvin şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Artvin, Karadeniz bölgesinin Doğu Karadeniz kesiminde yer almaktadır. Türkiye’nin en fazla yağış alan illeri arasında ilk sıralardadır. Yeşili ve doğası ile de oldukça meşhurdur. Gürcistan ile sınır olan ilde her gün yüzlerce kişi bu iki ülke arasında yer değiştirmektedir. Artvin uçak bileti alarak sizde bu şehre hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz.


En Ucuz Artvin Uçak Bileti

Artvin şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İpucu: Aramalarınıza Artvin yazdığınızda sonuç alamayabilirsiniz, bu yüzden arama barına Hopa olarak giriş yaparsanız verimli sonuç alabilirsiniz. İstanbul (Atatürk) hava limanından Hopa’ya Türk Hava Yollarının aktarmasız ve karşılıklı uçuşları bulunmaktadır. Türkiye’nin diğer illerinden de İstanbul (aktarma noktası) üzerinden aktarmalı olarak uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Artvin uçak bileti alımlarınızda sitemizi tercih ederek önemli ölçüde ekonomi sağlayabilirsiniz.

Not: Batum biletleri yurt dışı olarak sayılmaktadır ve fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Biletler ayrıca temin edilecektir ve biletinizin üzerinde Batum yazacaktır.


Havalimanından Artvin Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Artvin havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hopa hava limanı Havaş servisleri

Havaş ile Hopa’ya geçebilirsiniz Artvin merkezine gitmemektedir. Merkeze gidiyorsanız devamında taksi yada ilçe arabalarını tercih etmeniz gerekecektir.

Hopa hava limanı Taksi ulaşımı

Uzun mesafe olması nedeniyle yüksek fiyatlar çıkacaktır.

Artvin Hava Limanı

Aslında Hopa’da bir hava limanı bulunmamaktadır. Hava limanı Gürcistan- Batum’da yer almaktadır. Ama uçak bileti alırken dikkatli olmak gerekiyor. Batum’a alınan bilet ile Hopa’ya alınan biletler fiyat olarak farklı olmaktadır. Hopa’ya aldığın bilette hava limanından dış hatlardan biniş yapıyorsunuz. Batum’a indiğinizde ise Hopa’ya geçiriliyorsunuz.

Artvin Hava Durumu

Gün
Maks
Min

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

PlusFly Uygulama İndir
Artvin Haritada Göster

Artvin

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 56 dakika
  • Ankara 1 saat 31 dakika
  • İzmir 2 saat 13 dakika
  • Antalya 1 saat 55 dakika
  • Adana 1 saat 28 dakika
  • Bodrum 2 saat 13 dakika
  • Gaziantep 1 saat 17 dakika