Artvin Ses Seyahat Otobüs Bileti ve İletişim

Artvin Ses Seyahat Otobüs Bileti ve İletişim

Artvin Ses Seyahat Otobüs Bileti ve İletişim

Otobüs bileti satın almak için Artvin ses seyahat iletişim hattı 0850 500 0 777 nolu numarayı arayabilir ya da online otobüs bileti arama  formumuza ihtiyacınız olan bilet bilgilerini girerek biletinizi taksit avantajlarından da faydalanarak 3 adımda rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Artvin ses seyahat hakkında

Artvin ses seyahat‘in doğu kara deniz ve İstanbul arasındaki hatlar üzerinde yoğun bir sefer ağı bulunmaktadır. Artvin ses seyahat 2010 yılında kurulmuştur, müşteri memnuniyetini öncelikleri arasına koyarak standartlarını daha da yükseltmiştir. Daha geniş aralıklarla daha rahat koltuk ve yolculuk imkanı sağlamıştır. Özellikle uzun yolculukları düşünecek olursak önemli bir özellik olduğunu itiraf etmek gerekir.

Teknolojiyi otobüslerine yansıtma konusunda da hünerli bir firmadır. Neredeyse çağın standartları arasında yer alan internet, film, müzik ve tv gibi sistemleri araçlarına entegre etmiştirler. ” Mutluysanız, mutluyuz” gibi güzel bir mottosu bulunan şirket bunu yolculuklarına da başarıyla taşımıştır.

Ayrıca koltuk arkası tv ler ile sıkılmadan keyifli yolculuk geçiren yolcular bunun yanında wifi ile diledikleri gibi yolculukları esnasında internete girebiliyorlar ayrıca internete girerken oluşacak şarj problemini de çözen otobüs firması ubb şarj üniteleri koyarak yolcuların yolculuk esnasında şarjlarının hiç bitmemesini sağlıyor.

Artvin Ses Seyahat Seferleri

artvin ses seyahat

Artvin Ses Seyehat seferleri hakkında yazımızın bu bölümünde bilgiler vereceğiz öncelikle Artvin ses seyahat bir Artvin firmasıdır. Artvin’den kalkışlı ve karşılıklı olarak yapılan seferler ağırlıklı olarak İstanbul,  Ankara, Antalya, İzmir gibi Türkiye’nin en büyük şehirlerine yapılmaktadır bu seferlerin yanına Trabzon, Bursa gibi şehirlere de seferler düzenlenmektedir.

Artvin ülkemizin sağ üst köşesinde yer almasından dolayı Antalya ve İzmir gibi destinasyonlara oldukça uzaktır. Bu şehirlere yapılan seferler 24 saate kadar sürmektedir. Bu seyahatler esnasında otobüsler bir çok noktadan geçmektedir. Bu yüzden bu ara istasyonlar arasında da otobüs bileti satın almak mümkündür. Uzun bir seyahat olduğundan ara istasyon oldukça fazladır.

Otobüs bileti satın almak için bizi arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Artvin ses seyahat iletişim 0850 500 0 777

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.