En Uygun & Ucuz Antalya Sivas Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Sivas Hava Durumu

( Sivas ) °C

Sivas Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

636 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 20 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Antalya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Sivas Şehrinde Gezilecek Yerler

Sivas şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Sivas Şehri Hakkında

Sivas şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın ?

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır. En ekonomik uçak bilet seçeneklerinin sunulduğu site ile Sivas uçak bileti siteden kolayca temin edilebilir.


En Ucuz Antalya Sivas Uçuşları

Antalya - Sivas uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Antalya Sivas hattı üzerinde henüz direkt uçuş yoktur. Talebe bağlı olarak da ilerleyen günlerde uçuş eklenebilir. Aktarmalar eğer Ankara- Sivas uçuşları kapalıysa İstanbul üzerinden gerçekleşmektedir. Hem Atatürk hava limanından hem de Sabiha Gökçen hava limanından aktarmalı olan uçuşları kullanabilirsiniz. Bu hat üzerinde Türk Hava Yolları, Pegasus ya da Anadolu Jet gibi köklü firmaların biletlerini kullanarak yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Aktarmalı bir uçuş ile ortalama 2-5 saat aralığında yolculuk tamamlanmış olur. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Antalya Sivas uçak bileti satın alabilirsiniz.

Antalya ile Sivas arasında 804 Km mesafe bulunmaktadır.  10 ile 12 saat arasında yapacağınız kara yolculuğu yerine hava yolu ulaşımını kullanabilirsiniz. Antalya Sivas uçak bileti alarak yolculuğunuzu çok daha hızlı ve pratik hale getirebilirsiniz.

-Alternatif olarak bir bilgi verelim; Antalya’dan Kayseri hava limanına direkt olarak uçuş bulunmaktadır. Ve Kayseri ile Sivas arası da kara yolu ile oldukça yakındır. Seyahat zorluğu çeken yolcularımız aktarmalı uçuş yerine bu direkt uçuşları da tercih edebilmektedir. Alternatif olarak iyi bir uçuş güzergahı diyebiliriz.


Antalya Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Antalya hava limanı ulaşımında Havaş servisleri

Şehir merkezinden Antalya hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Antalya hava limanı ulaşımında belediye otobüsleri

600 nolu otobüs: Antalya Havaalanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Antalya hava limanı ulaşımında araç kiralama yöntemi

Şehir merkezinde ve hava limanında çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz.

Ayrıca,

Şirketimize bağlı olarak Antalya şehir merkezi hava limanı arası araç kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen sayfamıza girerek aracınızı kolay, ekonomik ve kaliteyle kiralayın.


Sivas Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sivas hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Sivas hava limanından ulaşım için Havaş servisleri

Sivas Nuri Demirağ hava limanından Havaş servisleri bulunmaktadır. Hava limanına inen her uçak için Sivas Şehir Merkezi ve Tokat Şehir merkezine servisler düzenlenmektedir. Uçak inişinden sonra yaklaşık olarak 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yaklaşık 40 dakika seyahat süresi bulunmaktadır ve Sivas havaş servis ücreti 7 TL dir. Daha detaylı bilgi almak için Sivas havaş iletişim numarası 0346 223 15 17 arayabilirsiniz.

Sivas Havaş Servisi Yolcu Bırakma Noktaları

Büyük Otel, 4 Eylül Stadyumu, Kümbet Halı Saha, Sabancı Lisesi Durağı, Özel Harekat Şube Müdürlüğü​​

Sivas Belediyesi Hava Limanı Servisleri

Sivas Nuri demirağ Hava limanında Sivas Belediyesinin yaptığı servis hizmetini de kullanabilirsiniz. Servisler hava limanına inen her uçak için hareket etmektedir. Sivas Belediyesi hava limanı servislerinin yolcu indirme noktaları Büyük Otel, 4 Eylül Stadyumu, Kümbet Halı Saha, Sabancı Lisesi Durağı, Özel Harekat Şube Müdürlüğü​​ dür. Servis ücreti 5 TL dir.

Sivas Hava Limanı Taksi

Sivas Hava limanından Sivas şehir merkezine ulaşımında servislerin dışında taksi ulaşımını da tercih edebilirsiniz. Diğer ulaşım seçeneklerinden biraz daha pahalı olan taksi ulaşımı hava limanından şehir merkezine yaklaşık olarak 70 TL yazmaktadır. Sivas Hava limanında otopark ta bulunmaktadır.