Antalya Kherson Uçak Bileti

Antalya Kherson Uçak Bileti

Antalya Kherson Uçak Bileti

Antalya Kherson Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Antalya Kherson uçuşları sadece İstanbul aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir. 0850 500 0 777 nolu numaradan bize ulaşarak en uygun fiyatlarla uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Antalya’dan Kherson uçuşuna alternatif olarak dilerseniz Antalya Kiev uçak bileti satın alarak direk uçuş gerçekleştirebilirsiniz.  Kherson’a Antalya’dan aktarmalı İstanbul’dan direk olarak Thy ve Pegasus hava yolları ile uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Ankara Şehir Merkezin’den Hava Limanına Ulaşım

Havaş Servisleri

Şehir merkezinden Antalya hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Belediye Otobüsü

600 nolu otobüs: Antalya Havaalanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Araç Kiralama

Şehir merkezinde ve hava limanında çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz.

 

Kherson Görülmesi Gereken Mekanlar

En Güzel Kherson Restoranları