En Uygun & Ucuz Antalya Kayseri Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Kayseri Hava Durumu

( Kayseri ) °C

Kayseri Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

466 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 7 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasu, Sun Express


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Antalya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Şehrinde Gezilecek Yerler

Kayseri şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kayseri Şehri Hakkında

Kayseri şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri hakkında kısa bir bilgi verecek olursak ; İç Anadolu bölgesinde yer alan, volkanik şehirlerden biridir. Türkiye’nin en yüksek dağlarından birisi olan Erciyes Dağı bu il sınırları içerisinde bulunmaktadır.Oldukça geniş yolları ile tarihi ipek yolunun geçiş noktalarından birisidir.Kayseri kültürel ve yemek zenginliği açısından da önemli şehirlerimizden birisidir. Kayseri deyince aklımıza ilk gelen şeyler pastırma ve sucuk tur. Kayseri’ye gitme imkanını bulursanız eğer Erciyes Dağına uğramanızı tavsiye ederiz.


En Ucuz Antalya Kayseri Uçuşları

Antalya - Kayseri uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Antalya Kayseri uçak bileti direkt uçuş olarak bulabilirsiniz. Direkt olan uçuşları Pegasus ve Sun Express hava yollarını kullanarak yapabilirsiniz. Türk Hava Yolları, Atlas Global, Anadolu Jet ya da Onur Air gibi köklü firmaları kullanarak bu hat üzerinde aktarmalı uçuşları yapabilirsiniz. Bu uçuşlara bilet almak için tek yapmanız gereken Plusfly üzerinden bilet araması yapmak. Var olan tüm güncel uçuşları güncel fiyatlarla görüntüleyebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Antalya Kayseri uçak bileti satın alabilirsiniz.

Pegasus uçuşları

Haftanın belirli günleri aktarmasız olarak uçuşlar bulabilirsiniz, onun dışında aktarmalı olarak uçuşlar bulunmaktadır.

Sun Express uçuşları

Haftanın belirli günleri aktarmasız olarak uçuşlar bulunmaktadır.

Antalya Kayseri uçuş alternatifleri

Alternatif olarak bilgi verelim; Antalya Nevşehir arasında direkt uçuş bulabilirsiniz. Uçuş bulamadığınız zaman iyi bir alternatif olabilir. Anadolu Jet bu hat üzerinde belirli günlerde direkt uçuş düzenlemektedir. Uçuş tarifeleri değişiklik gösterdiği için net bilgi verememekteyiz. Nevşehir ile Kayseri arasında ise 1 saatlik bir mesafe bulunmaktadır. Uçuş ekranından Antalya Nevşehir uçak bileti alarak da Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

 


Antalya Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Antalya hava limanı ulaşımında Havaş servisleri

Şehir merkezinden Antalya hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Antalya hava limanı ulaşımında belediye otobüsleri

600 nolu otobüs: Antalya Havaalanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Antalya hava limanı ulaşımında araç kiralama yöntemi

Şehir merkezinde ve hava limanında çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz.

Ayrıca,

Şirketimize bağlı olarak Antalya şehir merkezi hava limanı arası araç kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen sayfamıza girerek aracınızı kolay, ekonomik ve kaliteyle kiralayın.


Kayseri Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kayseri hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kayseri Hava Limanı Havaş Servisleri

Kayseri Hava Limanı Kayseri Merkez Havaş Servisleri

Kayseri Erkilet hava limanından Kayseri şehir merkezine inen her uçak için Havaş servisleri bulunmaktadır. Yolcu indirme noktaları Kayseri Havalimanı, Tren Garı,Yeni Sanayi Dsi Kavşağı, Eski Şeker Karakolu,Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı(Byz Avm Otoparkı) dır. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika kadar sürmektedir. Kayseri hava limanı havaş ücreti 12 TL dir. Detaylı bilgi için Kayseri Havaş İletişim 0555 985 11 10 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı Talas Havaş Servisleri

Kayseri hava limanından Talas’a havaş servisleri bulunmaktadır. Talas havaş servis kalkış yeri Anayurttur. Hava limanından hareket eden servislerde Anayurt’a gitmektedir. Kayseri hava limanına inen her uçak için Talas’a servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Kayseri Forum Avm-Farabi Sok. Ptt Başmüdürlüğü-Tuna Tramvay Durağı- İpeksaray Avm Önü-M.Şimşek Cad. Cemil Baba Parkı-Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişi-Anayurt Meydan dır. Yolculuk süresi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Kayseri hava limanı talas havaş servislerinin ücreti 12 TL dir.

Kayseri Hava Limanı Belediye Otobüs Seferleri

Yaklaşık 400 metre yürüyerek otobüs durağına geçebiliyorsunuz. 100 ve 102 nolu otobüsler hava limanı yolu üzerinden geçiyor. Bu otobüslerle Yeni Mahalle, Mevlana, Sümer Yüzme Havuzu gibi duraklardan geçerek Hunat’a kadar gidebilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Şehir merkezine en pratik ulaşım taksi olacaktır hava limanı yakın olduğu için uygun bir fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz.