LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Antalya İzmir Uçak Bileti İle İlgili Önemli Bilgiler

Antalya ve İzmir aynı anda Türkiye’nin en çok turist alan bölgelerindendir. Hem tarihi yerleşkelerinin önemi hem de yaz turizmi için oldukça idealdir. Antalya İzmir uçak bileti ise bu iki bölge arasındaki yolculukların yoğunluğunu bize söyler. Antalya İzmir uçak bileti için aktarmasız uçuşları günümüzde Pegasus ve Sun Express hava yolları düzenlemektedir. Diğer firmalar ise aktarmalı uçuş düzenlemektedir. İlerleyen zamanlarda bu uçuşlarda değişiklikler ve düzenlemeler olabilir.

Yerli ve yabancı turistlerin bu iki hava limanını kullanarak hareket ettiği noktalar oldukça fazladır. Antalya İzmir uçak bileti alan yolcular sadece İzmir için değil Manisa, Aydın gibi çevre illere uçuşlarını da bu şekilde kullanmaktadır.

 

antalya izmir uçak bileti

Antalya İzmir ucuz uçak bileti alırken püf noktalar

  • Öncelikle imkanınız var ise Antalya İzmir uçak bileti ni  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Kampanyaları takip ederek indirimli alabilirsiniz.
  • Aktarmalı bir bilet alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.

ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNDEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Havaş

Şehir merkezinden Antalya Hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır. Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Belediye Otobüsleri

600 nolu otobüs: Otogar İçi – Dumlupınar Blv. – Antalya Spor Kavşağı – Dumlupınar Blv. – Meltem Blv. – Tarık Akıltopu Cd. (Antalya Eğitim Araştırma Hast. ) -Yüzüncü Yıl Blv. – Yener Ulusoy Blv. – Adnan Menderes Blv. – Mevlana Cd. – Ali Çetinkaya Cd. – Aspendos Blv. – Serik Cd. – Hava Limanı  güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

800 nolu otobüs: Hava limanı – Hava limanı Lara Yolu – Rauf Denktaş Cd. – Barınaklar Blv. – Tekelioğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Metin Kasapoğlu Cd. – Burhanettin Onat Cd. – Balıkçıoğlu Cd. – Cebesoy Cd. – Fahrettin Altay Cd. – Adnan Menderes Blv. – 100.Yıl Blv. – Atatürk Blv. – Liman Kavş.- Akdeniz Blv. Sarısu Depolama Merkezi – Akdeniz Blv. – Atatürk Blv. – Tarık Akıltopu Cd. – Konya altı Cd. – Cumhuriyet Meydanı – İsmet Paşa Cd. – Atatürk Cd. – Işıklar Cd. – Metin Kasapoğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Tekelioğlu Cd. – Barınaklar Blv. – Rauf Denktaş Cd. – Hava limanı Lara Yolu – Hava limanı Güzergahında gidip gelmektedir.

Araç kiralama

Şehir merkezinde ve hava limanda çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz.

Ayrıca,

Şirketimize bağlı olarak Antalya şehir merkezi hava limanı arası araç kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen sayfamıza girerek aracınızı kolay, ekonomik ve kaliteyle kiralayın! Aymila Cars 

İZMİR ŞEHİR MERKEZİNDEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Servis-havaş,

Çeşme, Alsancak, Karşıyaka-Mavi şehir ve Kuş adasına kalkan Havaş otobüsleri çevre il ve ilçelere kalkan Atlas global, Onu aır ve havaş otobüsleri de bulunmaktadır.

Otobüs

,

200 numaralı hat (Mavişehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes Hava limanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama,

Adnan Menderes Hava limanı’nda araç kiralama için Payless, Yes Oto National, Sixt, Avis, Işıl Tur, Zafer, Duray, Europcar, Hertz, Sun ve Central gibi firmalar bulunuyor.

Taksi,

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

PlusFly Uçak Bileti