Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Antalya İzmir Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

1 Dakika

İzmir Hava Durumu

( İzmir ) 35 °C

İzmir Yerel Saati

01:30 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

358 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

58 Dakika

Popüler Hava Yolları

Sun Express, Pegasus, Anadolu Jet, Thy

En Uygun & Ucuz Antalya Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Antalya uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Antalya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İzmir Şehrinde Gezilecek Yerler

İzmir şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


İzmir Şehri Hakkında

İzmir şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehir olarak çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır.Ayni zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da burada bulunur. İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ise Türkiye’nin en aktif hava limanlarından birisidir.


En Ucuz Antalya İzmir Uçuşları

Antalya - İzmir uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Antalya İzmir aynı anda Türkiye’nin en çok turist alan bölgelerindendir. Hem tarihi yerleşkelerinin önemi hem de yaz turizmi için oldukça idealdir. Antalya İzmir uçak bileti ise bu iki bölge arasındaki yolculukların yoğunluğunu bize söyler. Aktarmasız uçuşları günümüzde Pegasus ve Sun Express hava yolları düzenlemektedir. Diğer firmalar ise aktarmalı uçuş düzenlemektedir. İlerleyen zamanlarda bu uçuşlarda değişiklikler ve düzenlemeler olabilir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Antalya İzmir uçak bileti satın alabilirsiniz.

Yerli ve yabancı turistlerin bu iki hava limanını kullanarak hareket ettiği noktalar oldukça fazladır. Sadece İzmir için değil Manisa, Aydın gibi çevre illere uçuşlarını da bu şekilde kullanmaktadır.


Antalya Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Antalya hava limanı ulaşımında Havaş servisleri

Şehir merkezinden Antalya hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Antalya hava limanı ulaşımında belediye otobüsleri

600 nolu otobüs: Antalya Havaalanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Antalya hava limanı ulaşımında araç kiralama yöntemi

Şehir merkezinde ve hava limanında çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz.

Ayrıca,

Şirketimize bağlı olarak Antalya şehir merkezi hava limanı arası araç kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen sayfamıza girerek aracınızı kolay, ekonomik ve kaliteyle kiralayın.


İzmir Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Çeşme (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Alsancak (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL), Karşıyaka-Mavişehir (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL) HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA HAVAŞ (AYDIN, KUŞADASI- SÖKE, MANİSA)

Hava limanı ile Aydın (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Kuşadası (1 buçuk saat sürmekte)- Söke (2 saat sürmekte), Manisa (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 22 TL) arasında servisler bulunmaktadır.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA OTOBÜS SEFERLERİ

200 numaralı hat (Mavişehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA ARAÇ KİRALAMA YÖNTEMİ

İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ‘nda araç kiralama için Payless, Yes Oto National, Sixt, Avis, Işıl Tur, Zafer, Duray, Europcar, Hertz, Sun ve Central gibi firmalar bulunuyor.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

Etiketler: