LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Antalya İstanbul Uçak Bileti Genel Bilgiler

Antalya Türkiye’nin turizm bölgesi olarak lider konumlardan birisidir. Her yıl binlerce turistin ev sahipliği yaptığı Antalya için uçuş yoğunluğu az diyemeyiz. Antalya Istanbul uçak bileti bu açıdan oldukça talep edilen olduğunu söylemek yanlış olmaz. Her iki hava limanı arasındaki bağlantıları göz önüne alırsak oldukça yoğun bir uçuş ağı var demek yanlış olmaz. Antalya Istanbul uçak bileti sadece direkt uçuşlar için değil yurt içi ve yurt dışı bir çok aktarmalı uçuş içinde önemli bir özelliğe sahiptir.

Antalya Istanbul uçak bileti alacak yolcular bu konuda çok şanslılar. Çünkü Antalya Istanbul uçak bileti ni alabilecekleri birçok alternatifler mevcuttur. Hem Atatürk hava limanı hem de Sabiha Gökçen hava limanı uçuş için alternatiflere sahiptir. Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Onur Air, Bora Jet ve Sun Express in yanında bazı yabancı hava yolu şirketlerini de görebilirsiniz.

Antalya Istanbul uçak bileti için bu sayfadan işlem yapabilirsiniz ya da en uygun Antalya Istanbul uçak bileti için ücretsiz çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz.

antalya istanbul uçak bileti

Antalya Istanbul uçak bileti alırken püf noktalar

  • Öncelikle imkanınız var ise  Antalya Istanbul uçak bileti ni  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Uçak bileti kampanyaları takip ederek indirimli Antalya Istanbul uçak bileti alabilirsiniz.
  • Aktarmalı bir Antalya Istanbul uçak bileti alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.

ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNDEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Antalya Istanbul uçak bileti alırken ulaşım konusunda bilgi sahibi olmanız için araştırdık. Hava limanına ulaşım bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Havaş

Şehir merkezinden Antalya Hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır. Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Belediye Otobüsleri

600 nolu otobüs: Otogar İçi – Dumlupınar Blv. – Antalya Spor Kavşağı – Dumlupınar Blv. – Meltem Blv. – Tarık Akıltopu Cd. (Antalya Eğitim Araştırma Hast. ) -Yüzüncü Yıl Blv. – Yener Ulusoy Blv. – Adnan Menderes Blv. – Mevlana Cd. – Ali Çetinkaya Cd. – Aspendos Blv. – Serik Cd. – Hava Limanı  güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

800 nolu otobüs: Hava limanı – Hava limanı Lara Yolu – Rauf Denktaş Cd. – Barınaklar Blv. – Tekelioğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Metin Kasapoğlu Cd. – Burhanettin Onat Cd. – Balıkçıoğlu Cd. – Cebesoy Cd. – Fahrettin Altay Cd. – Adnan Menderes Blv. – 100.Yıl Blv. – Atatürk Blv. – Liman Kavş.- Akdeniz Blv. Sarısu Depolama Merkezi – Akdeniz Blv. – Atatürk Blv. – Tarık Akıltopu Cd. – Konya altı Cd. – Cumhuriyet Meydanı – İsmet Paşa Cd. – Atatürk Cd. – Işıklar Cd. – Metin Kasapoğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Tekelioğlu Cd. – Barınaklar Blv. – Rauf Denktaş Cd. – Hava limanı Lara Yolu – Hava limanı Güzergahında gidip gelmektedir.

Araç kiralama

Şehir merkezinde ve hava limanda çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz.

Ayrıca,

Şirketimize bağlı olarak Antalya şehir merkezi hava limanı arası araç kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen sayfamıza girerek aracınızı kolay, ekonomik ve kaliteyle kiralayın! Aymila Cars 

ATATÜRK HAVA LİMANINDAN İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Antalya Istanbul uçak bileti alırken ulaşım konusunda bilgi sahibi olmanız için araştırdık. Hava limanı şehir merkezi arası ulaşım bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Taksi,

Atatürk Hava limanından şehir merkezine ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Gideceğiniz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.
Hava taş,

Atatürk Hava limanından İstanbul’da birçok semtine ulaşımınızı Hava taş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.
Otobüs,

TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle taksime kadar ulaşabilirsiniz.
Metro,

Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır.
Araç Kiralama,

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINDAN İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Antalya Istanbul uçak bileti alırken ulaşım konusunda bilgi sahibi olmanız için araştırdık. Hava limanı şehir merkezi arası ulaşım bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Taksi,

Sabiha Gökçen Hava limanından şehir merkezine ulaşımın en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.
Havataş,

Sabiha Gökçen Hava limanından İstanbul’da birçok semtte ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.
Otobüs, 4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altuni zade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.
Araç Kiralama,

hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

PlusFly Uçak Bileti