Antalya Expo Giriş Bileti

Antalya Expo Giriş Bileti

Antalya Expo Giriş Bileti

EXPO 2016, oldukça büyük bir alana inşa edilmiştir. Görkemli kulesiyle, arazisinin büyüklüğü ile daha girmeden aklınızı başından alacak bir oluşumdur. Antalya EXPO içerisinde birçok yapı bulunmaktadır ve gezerken güzel zaman geçireceksiniz.  22 adet ülke bahçeleri, 108 adet bitki heykelleri, ünlüler ormanı, Osmanlı bahçesi ve Biyo çeşitlilik tema parkuru gezintiye açık ve sizi bekliyor. Unutmayın sadece gezinti değil aynı zamanda birçok bilgi de edineceksiniz. EXPO bahçelerinin hikayelerini öğrenmenizi tavsiye ederiz. Ama durun gezinti daha bitmedi yağmur ormanları serasını görmeden nereye? Ya da Türk evleri sokağını? Kısacası Antalya EXPO içerisinde gezeceğiniz birçok yer ve öğreneceğiniz birçok bilgi mevcut.

Çocuklar içinde harika yerler bulunuyor. Çocuklar hem gezecek hem de öğrenecekler. Çocuk Bilim Teknoloji Merkezi, Su Değirmeni, Macera Parkuru, Trafik Eğitim Parkuru ve İç mekan bahçelerinde yer alan Tanzanya’nın doldurulmuş hayvanlarını çocuklar keyifle ve eğlenerek gezebilirler.

EXPO Hakkında

EXPO, özünde bir olimpiyattır ve içeriği sanat, eğlence, tarih, eğitim ve kültür gibi konuları kapsamaktadır. 4 tür EXPO bulunmaktadır; Dünya EXPO’su, Uluslararası özel temalı EXPO, Bahçecilik EXPO’su ve Milano Trienal. Bunlar içerisinde dünya EXPO’su her 5 yılda bir düzenlenmektedir. EXPO’ların bir ortak hedefi vardır. Ama bu hedef bir yere ulaşmaktan bir şeyleri birleştirmek ve yükseltmek üzerine kuruludur. O şeyler ise halkın bilinçlenmesi, değişime açık olmayı, ilerlemeye teşvik etmeyi ve diyalog yoluyla tecrübeleri aktarmaktadır. Antalya EXPO ile de ev sahipliğini yaptığımız bu organizasyonun hedeflerini paylaşmaktır.

Antalya EXPO Fiyatları

EXPO giriş bileti fiyatı 15 TL’dir. Çocukların bilet fiyatı ise 12 TL’dir. Bebek ziyaretçilerimiz içinse 2 TL’dir.

EXPO Sergi Alanı ziyarete 10:00-18:00 arasında açıktır.
EXPO Sergi Alanı’na gelen grup ziyaretçilere, Kuzey Kapısı Grup Gişesinden biletleme işlemleri yapılır.
Gerekli görüldüğü takdirde Ziyaretçilerden; yasal kimlik kartı veya eşdeğer belge talep edilebilir.

Antalya Expo bileti satın almak için 0850 500 0 777 nolu telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

En ucuz uçak bileti için plusFLY mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

plusfly google play        plusfly apple store