Ottoman Palace Rezervasyon İletişim

Ottoman Palace Rezervasyon İletişim

Otel Rezervasyon Whatsapp Destek

Tarihi dokuları dokunup kendinizi saraylarda hissetmek istemez misiniz? Tatil yapmanın yanı sıra Osmanlı kültürü ve lüksünü yaşama deneyimi için Ottoman palace tercihiniz olsun. Şehir merkezine 10 km, hava limanına 15 km olan bu tesis ***** 5 yıldızlı olarak hizmet vermektedir.

Tarih, tatil, konfor, turizm, sağlık gibi konu başlıklarını birleştirerek tek bir çatı altından ulaşabiliyorsunuz. En gencinden yaşlısına herkesi düşünerek yapılmış ayrıntılar ile keyfini çıkaracaksınız.

Antakya Ottoman Palace Thermal Resort içerisindeki hizmetler;

Ottoman Termal & Spa

Bu bölümlerde tatili sağlık ile birleştiriyorsunuz. İçerisinde çeşitli mineraller barındıran termal su ile şifa bulabilirsiniz. Şifalı su ile cilt hastalıklarına, kadın hastalıklarına, kalp damar hastalarına, solunum yolu rahatsızlıklarına çözüm bulabilirsiniz.

Ottoman Odaları

Standart oda, Suit oda ve Kral dairesi seçenekleri ile konforlu bir dinlenme sağlarsınız. Odalar içerisinde ihtiyaç duyacağınız bir çok ayrıntı bulunacak şekilde düzenlenmiştir.

Ottoman Kongre & Organizasyon

Toplu organizasyonlar için de salonlar bulunuyor. Kapasite ve kullanım amacına göre bunları tercih edebilirsiniz. Osmanlı Kongre salonu, Divan toplantı salonu, Sultan Fatih toplantı salonu, Osman Gazi toplantı salonu, Sultan Kanuni toplantı salonu, Orhan gazi toplantı salonu, Sultan Yavuz toplantı salonu, Seyr-i Alem toplantı salonu ve Lalezar salonları bulunuyor.

Ottoman Restorant

Osmanlı tarzı, alacarte; Kapalı Havuzbaşı Restaurant: 300 kişi kapasitelidir.
Dünya mutfaklarını içeren açık büfe; Hünkâr Restaurant: 1000 kişi kapasitelidir.
Orta-Doğu mutfağını içeren alacarte; Havuzbaşı Restaurant: 2000 kişi kapasitelidir.

Cafeler

Padişah Otağı – Şark Köşesi
Orient Cafe – Oyun Salon.

Ottoman Palace Düğün & Organizasyon

Sizlerin en mutlu gününde size özel salonumuz ile hizmet vermekteyiz.

Antakya Ottoman Palace Thermal Resort rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ottoman Palace Otel Rezervasyon İletişim

Ottoman Palace iletişim hattını arayarak rezervasyon ve bilgi alabilirsiniz 0850 360 99 89.

Otel Resimleri