LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Ankara Trabzon Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Trabzon Hava Durumu

( Trabzon ) 21 °C

Trabzon Yerel Saati

18:51 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

579 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 16 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Ankara Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Ankara uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ankara uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Trabzon Şehrinde Gezilecek Yerler

Trabzon şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Trabzon şehrinde ne yenilir, içilir?


Trabzon Şehri Hakkında

Trabzon şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 760 bin üzerinde bulunan nüfusu ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir, tarihi olarakta birçok sahneye tanıklık etmiştir. Bu olaylar ise kültürel olarak bir miras ve oldukça cezbedici yapılar olarak bize armağan olmuştur. Trabzon’da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” bulunmaktadır. Eğitim bakımından oldukça gelişmiş bu üniversite ile şehir her yıl binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. En popüler ulaşım araçları otobüs ve uçaktır. Trabzon’dan birçok şehre uçuş bulunmaktadır ve siz de Trabzon uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.


En Ucuz Ankara Trabzon Uçuşları

Trabzon şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin önemli bir bağlantısı diyebiliriz. Ankara ve Trabzon sıkça seyahat edilen iki güzergahtır. Bu güzergah üzerinde uçuş bulunması ise oldukça elverişlidir. İş, eğitim ve gezi için yapılacak uçuşlarda vazgeçilmez bir hat gibi görebiliriz. Bu hat üzerinde Pegasus ve Anadolu Jet  ile direkt uçuş yapabilirsiniz. Her gün ve günün geneline uygun şekilde aktarmasız uçuş bulabilirsiniz. Ankara Trabzon uçak bileti uçuş yoğunluğuna bağlı olarak firma değişebilir, uçuş kaldırılabilir ya da farklı firmalar da katılabilir. THY firmasında ise İstanbul aktarmalı uçuşlar bulabilirsiniz.  Aktarmalı olması gözünüzü korkutmasın. Artık aktarma süreleri daha kısa ve fiyatları daha ekonomik olabilmektedir.

Ankara Trabzon uçuşu alarak Rize’ye, Bayburt’a, Gümüşhane ve Giresun’a da ulaşım sağlayabilirsiniz. Trabzon hava limanından servisler bulmak kolaydır.


Ankara Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Özel Araç

Şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 4100 kişilik otoparkı mevcuttur.

Belko Air

Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır.

Taksi

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Araç Kiralama

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.


Trabzon Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

Hava limanından şehir merkezine gitmek için dolmuş, otobüs, taksi, Havaş, araç kiralama gibi seçenekleriniz olduğu gibi bazı otellerin sunduğu servis hizmeti veriyor.  Rize, Giresun gibi yakın şehirlerden de yolcu taşıdığı için bu illere de Havaş servisleri ile ulaşmanız mümkün olmasından dolayı Trabzon hava limanına kolaylıkla ulaşım yapabilirsiniz. Hava alanından çıkıp dolmuş durağına giderseniz şehir merkezine giden ve her 5-10 dakikada bir gelen dolmuşlar var. Hava alanından geçen Çimenli ve Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz. Havaş : Yolcu çıkışının tamamlanmasının ardından kalkan Havaş servisleri ile hem Trabzon hem de Rize ve Giresun’un merkezine ya da ilçelerine ulaşabilirsiniz. Havaş servisleri Trabzon şehir merkezine ulaşırken sırasıyla Tanjant Yolu, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Uzun kum ve Beşirli güzergahını takip ediyor. Yolculuk süresi gidilecek mesafeye ve durağa göre değişiyor ama toplamda bu güzergahın tamamlanması yaklaşık 30 dakikayı buluyor..
Rize yönüne gidecek yolcular için izlenen güzergah sırasıyla Of, İyidere, Derepazarı, Rize, Çayeli, Pazar ve Ardeşen. Bilet fiyatları mesafeye göre 15 ya da 20 TL olarak belirlenmiş. Giresun yönüne gidecek yolcular için izlenen güzergah da sırasıyla Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir, Beşi düzü, Eynesil, Çavuşlu, Görele, Tirebolu, Espiye, Keşap, Giresun ve Bulancak. Fiyatlar 20 TL civarında seyrediyor.