En Uygun & Ucuz Ankara Samsun Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Samsun Hava Durumu

( Samsun ) °C

Samsun Yerel Saati

15:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

330 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

56 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet, Pegasus

En Uygun & Ucuz Ankara Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Ankara uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ankara uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz Ankara Samsun Uçuşları

Ankara - Samsun uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Ankara Samsun uçak bileti direkt olarak kesilebilir. Sayfamızdan  uçuşların en güncel halini görüntüleyebilirsiniz. Uçuşları fiyat sıralamasına göre görüntüleyeceksiniz. Yani aktarmalı bir uçak direkt uçuştan daha ucuz ise en üst sırada bu uçuşu görüntülersiniz. Direkt uçuşu gerçekleştiren firma Anadolu Jet hava yollarıdır. Diğer firmalar henüz direkt uçuş gerçekleştirmemektedir. Aktarmalı olarak uçuşlar sağlanabilir. Bu uçuşlar için Pegasus hava yolları ya da Türk hava yolları gibi köklü firmaları kullanabilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Ankara Samsun uçak bileti satın alabilirsiniz.

Ankara ile Samsun arasındaki mesafe kara yolu ile kat edilmek istenilirse yaklaşık olarak 5-7 saat arasında bir yolculuk sürecektir. Yaklaşık 410 km olan bu mesafeyi uçakla 55 dakika gibi kısa bir zaman diliminde gidebilirsiniz.

Ankara Samsun Anadolu Jet uçuşları

Her gün karşılıklı olarak aktarmasız sefer bulabilirsiniz.


Ankara Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için Belko Air

Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır. Yukarıdaki duraklara ise hemen hava limanı çıkışından servisler kalkmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için EGO (Belediye otobüs seferleri)

442-3 nolu otobüs hava limanı ile Beştepeler arasında sefer düzenlemektedir. EGO sefer saatleri sitesinde yazmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için taksi hizmeti

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için araç kiralama yöntemi

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşımda özel araçlar

Şehir merkezinden 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 4100 kişilik otoparkı mevcuttur.


Samsun Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun Hava Limanı Bafaş Servisleri

BAFAŞ servisleri ile Samsun Merkez (Atatürk Kültür Merkezi), Atakum ve Bafra ya ulaşım sağlanabilmektedir. Bafra servislerinin kalkış saatleri ve fiyatları ile daha detaylı bilgi almak için BAFAŞ resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

Samsun Hava Limanı Samsun Şehir Merkezi Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika sürmekte ve trafiğe göre değişiklik gösterebilmektedir. İnen her uçak için servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Serra Otel karşısı, Atatürk kültür merkezi, Piazza, Kirazlık tır.

Samsun Hava Limanı Atakum Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. İnen uçaklar için servis düzenlenmektedir. Yolcu indirme noktaları Fakülte, honda, Türkiş, Yedaş ve Fener dir.

Samsun Hava Limanı Bafra Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 80 dakika sürmektedir. Yolcu indirme noktaları Bafta otogar, engiz, taflan ve incesudur.