LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Ankara İstanbul Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

1 Dakika

İstanbul Hava Durumu

( İstanbul ) 13 °C

İstanbul Yerel Saati

01:28 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

350 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

57 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Ankara Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Ankara uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ankara uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İstanbul Şehrinde Gezilecek Yerler

İstanbul şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İstanbul şehrinde ne yenilir, içilir?


İstanbul Şehri Hakkında

İstanbul şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından aldığı göçler ile nüfus oldukça yükselmiştir. Ama şehri şehir yapan sadece nüfusu değildir. Tarih kokan ve eşsiz manzarası olan bir şehirdir. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmed’in fethiyle birlikte ise Türklere geçmiştir. M.Ö. ye dayanan tarihi ile birçok anıtı, tarihi eseri ve daha hala keşfedilmemiş birçok sırrı bünyesinde barındırmaktadır.

Günümüzde ise her anlamda Dünya sıralamasına giren bir şehir konunumuna gelmiştir. Şehirde 2 tane aktif bir tane de yapım aşamasında olan hava limanı bulunmaktadır. Dünyanın her noktasından ulaşım kolay olduğu için ekonomik yönüyle şehri daha ileri noktalara taşımaktadır. İstanbul uçak bileti birçok değişikliğinde önünü açmıştır. Birçok sanat gösterimi, eğitim imkanları, mimari ve yapı çalışmaları, kültür çalışmaları ve spor dalları gibi alanlarda da gelişmiş yönüyle karşımıza çıkmaktadır.


En Ucuz Ankara İstanbul Uçuşları

İstanbul şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ankara ve İstanbul şehirleri Türk hava taşımacılığı sektöründe büyük öneme sahiptirler. Yolcular hem iç hat uçuşlarında hem de dış hat uçuşlarında yoğun olarak bu iki hava limanını kullanmaktadırlar. Ankara Istanbul uçak bileti alacak olan yolcular bu konuda şanslıdırlar. Çünkü bir çok hava yolcu şirketi bu şehirleri kullandıklarından fiyatları genelde ekonomik olmaktadır.

Atatürk hava limanına THY, Sabiha Gökçen hava limanına ise Pegasus, Anadolu Jet uçmaktadır. Firmaların uçuşları düzenleme hakları kendilerindedir. Yani ilerleyen zamanlarda bu uçuşlarda değişiklikler olabilir.


Ankara Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Özel Araç

Şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 4100 kişilik otoparkı mevcuttur.

Belko Air

Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır.

Taksi
Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Araç Kiralama

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.


İstanbul Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

ATATÜRK HAVA LİMANINDAN İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Taksi

Atatürk Hava limanından şehir merkezine ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Gideceğiniz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Hava taş

Atatürk Hava limanından İstanbul’da birçok semtine ulaşımınızı Hava taş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle taksime kadar ulaşabilirsiniz.

Metro

Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINDAN İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Taksi

Sabiha Gökçen Hava limanından şehir merkezine ulaşımın en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

Sabiha Gökçen Hava limanından İstanbul’da birçok semtte ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altuni zade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.