En Uygun & Ucuz Ankara Dalaman Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

5 Dakika

Dalaman Hava Durumu

( Dalaman ) °C

Dalaman Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

505 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 10 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet, Pegasus, Thy

En Uygun & Ucuz Ankara Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Ankara uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ankara uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Dalaman Şehrinde Gezilecek Yerler

Dalaman şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Dalaman Şehri Hakkında

Dalaman şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dalaman, Muğla’nın bir ilçesidir. Ege bölgesinde yer almaktadır. Ege’nin iklimi ve denizi ile birlikte ise harika bir tatil noktasıdır. Her yıl binlerce turist Dalaman’a gitmektedir. Dalaman, tatil bölgesidir. Ve eğer tatil için, özellikle de yaz dönemlerinde biletler fiyat olarak yüksek olabilir. Dalaman uçak bileti için erken rezervasyonların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü yaz dönemleri için biletler ocak, şubat aylarında satılmaya başlar. Hatta daha da erken satılmaya başlar ama ağırlıklı olarak ocaktan sonra tüketilir. Bunun dışında uçak bileti kampanyalarını takip ederek de uygun bilet alabilirsiniz. Bazı biletler bedava, bazı biletler çok indirimli bazı biletlerde ek hediyeler yanında getirmektedir.


En Ucuz Ankara Dalaman Uçuşları

Ankara - Dalaman uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Ankara Dalaman uçak bileti direkt olarak kesilebilir. Uçuşları sayfamız üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ankara Dalaman arasında Anadolu Jet ile direkt uçuşlar bulabilirsiniz. Özellikle yaz dönemlerinde diğer firmalarda bu direkt uçuşlara eşlik edebilirler. Bu iki rota arasında Türk Hava Yollları, Pegasus gibi firmalar ile de aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuklarınızın daha ekonomik ve verimli geçmesi için Plusfly’ı tercih edebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Ankara Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Dalaman Anadolu Jet uçuşları

Her gün karşılıklı olarak aktarmasız uçuş bulabilirsiniz.

 

Ankara ile Dalaman arasında 583 Km mesafe bulunmaktadır. Bu iki mesafeyi kara yolu ile gitmek isterseniz 7-9 saat arasında sürecektir. Hava yolu ile ise 1 saat 15 dakika gibi kısa bir süre sürecektir.


Ankara Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için Belko Air

Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır. Yukarıdaki duraklara ise hemen hava limanı çıkışından servisler kalkmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için EGO (Belediye otobüs seferleri)

442-3 nolu otobüs hava limanı ile Beştepeler arasında sefer düzenlemektedir. EGO sefer saatleri sitesinde yazmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için taksi hizmeti

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için araç kiralama yöntemi

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşımda özel araçlar

Şehir merkezinden 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 4100 kişilik otoparkı mevcuttur.


Dalaman Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanı Havaş Servisleri

Dalaman hava limanı ile Marmaris ve Fethiye arasında Havaş servisler bulunmaktadır.

Dalaman Marmaris Havaş Servisleri

Dalaman’dan Marmaris’e Havaş servisleri bulunmaktadır. Marmaris ten Sefer saatleri 03:00 – 05:15 – 07:15 – 10:00 – 12:45 – 16:00 – 18:15 – 21:00 – 23:30 dur. Hava limanından ise inen her iç hat uçak için servis yapılmaktadır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Servis Güzergahı Marmaris, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Havalimanı’dır. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Dalaman Marmaris Havaş ücreti 20 TL dir.

Dalaman Fethiye Havaş Servisleri

Dalaman hava limanından Fethiye’ye Havaş servisleri bulunmaktadır. Fethiye’den servis kalkış saatleri  03:30 – 05:30 – 07:45 – 09:45 – 12:30 – 16:45 – 18:45 – 20:45 – 23:30 dur. Hava limanından ise iç hat inen tüm uçaklar için servis hareket etmektedir. Servis güzergahı Fethiye Şehirler arası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Hava limanı’dır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Dalaman fethiye havaş servisleri ücreti 17,50 TL dir.