LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Ankara Antalya Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

1 Dakika

Antalya Hava Durumu

( Antalya ) 15 °C

Antalya Yerel Saati

18:42 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

387 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet, Pegasus, THY

En Uygun & Ucuz Ankara Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Ankara uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ankara uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Antalya Şehrinde Gezilecek Yerler

Antalya şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Antalya şehrinde ne yenilir, içilir?


Antalya Şehri Hakkında

Antalya şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden birisidir Antalya. Denizi, yeşili, doğası, yapısı her anlamda hayran kalınacak bir şehirdir. 2 milyonun üzerinde olan nüfusu ile de büyük şehirdir. Antalya’ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu sebeple hem kara hem deniz hem de hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. En popüler ulaşım aracı ise uçaklardır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için kara yoluna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Antalya uçak bileti alarak dünyanın her noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın Antalya uçuşları kısmına bakarak seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya ayrıca en eski yerleşim alanlarından birisidir. Ortalama bir kronolojik sıra yaparsank Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yerleşim yeri olmuştur. Her dönemden kalma harika eserler ve yapılar bulunmaktadır. Konyaaltı, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri ise en aktif turizm bölgelerinin bulunduğu yerlerdir.


En Ucuz Ankara Antalya Uçuşları

Antalya şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ankara’nın en çok kullanılan uçuşlarından biriside Antalya uçuşları diyebiliriz. Özellikle yazın gelmesiyle birlikte tatil için sadece Ankara yolcuları değil yurdun dört bir yanından aktarmalı uçuşlarda bu güzergahı etkilemektedir. Ankara Antalya uçak bileti bu açıdan oldukça revaçtadır dersek yanlış olmaz. Bu hat üzerinde direkt uçuşlar için Anadolu Jet‘i veya Pegasus’u kullanabilirsiniz. Her iki firma ile de her gün karşılıklı olarak sefer bulmanız mümkün. Saat olarakta sabah öğle ve akşama yansıyacak şekilde uygun saatlerde uçuşlar yapılmaktadır.

Türk hava yolları, Pegasus ve yine Anadolu Jet ile ayrıca aktarmalı olarak uçuşlarla da karşılaşabilirsiniz. Genelde fiyat olarak direkt uçuşlardan biraz daha yüksek olmaktadır ama acil durumlarda yolculuk için ideal olabilir.

Dilerseniz ücretsiz olan çağrı merkezimizi de arayarak uçak bileti alabilirsiniz.


Ankara Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Özel Araç

Şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 4100 kişilik otoparkı mevcuttur.

Belko Air

Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır.

Taksi

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Araç Kiralama

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.


Antalya Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Havaş

Şehir merkezinden Antalya Hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır. Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Belediye Otobüsleri

600 nolu otobüs:Hava Liman – Serik Cd. – Aspendos Blv. – Ali Çetinkaya Cd. – Mevlana Cd. – Adnan Menderes Blv. Yener Ulusoy Blv. – Yüzüncü Yıl Blv.- Tarık Akıl topu Cd. (Antalya Eğitim Araştırma Hast. ) – Meltem Blv. Dumlupınar Blv. – Otogar İçi güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

800 nolu otobüs

Hava limanı – Hava limanı Lara Yolu – Rauf Denktaş Cd. – Barınaklar Blv. – Tekelioğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Metin Kasapoğlu Cd. – Burhanettin Onat Cd. – Balıkçıoğlu Cd. – Cebesoy Cd. – Fahrettin Altay Cd. – Adnan Menderes Blv. – 100.Yıl Blv. – Atatürk Blv. – Liman Kavş.- Akdeniz Blv. Sarı su Depolama Merkezi – Akdeniz Blv. – Atatürk Blv. – Tarık Akıl topu Cd. – Konya altı Cd. – Cumhuriyet Meydanı – İsmet Paşa Cd. – Atatürk Cd. – Işıklar Cd. – Metin Kasap oğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Tekeli oğlu Cd. – Barınaklar Blv. – Rauf Denktaş Cd. – Hava limanı Lara Yolu – Hava limanı Güzergahında gidip gelmektedir.

Araç Kiralama

Şirketimize bağlı olarak Antalya hava limanı şehir merkezi arası araç kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen sayfamıza girerek aracınızı kolay, ekonomik ve kaliteyle kiralayın! Aymila Cars