LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Ankara Adana Uçak Bileti Hakkında Bilgiler

Ankara ulaşım anlamında diğer illerden çok avantajlıdır. Türkiye’nin olsun Dünya’nın olsun her yerine ulaşım için rahatlıkla kullanılabilir. Hava yolu, kara yolu, demir yolu… Bir deniz yolu eksik ama olsun. Ankara Adana uçak bileti almak isteyen yolcular bu şehrin avantajlarını kullanabilirler. Firma olarak Anadolu Jet ve Bora Jet direkt uçuş ihtiyacını karşılamaktadır. Bunun dışında birçok uçuş aktarmalı olarak yön almaktadır. Ankara Adana uçak bileti uçuş yoğunluğuna bağlı olarak firma değişebilir, uçuş kaldırılabilir ya da farklı firmalar da katılabilir.

İnternet sayfamız üzerinden en uygun Ankara Adana uçak bileti alabilirsiniz. Fiyat sıralaması ve 2 adımda kolay bilet alım ile oldukça elverişlidir. Ayrıca ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. Hem tarihler konusunda fikir edinebilir hem de en ekonomik fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli eğitimlerden geçmektedir.

ankara adana uçak bileti

Ankara Adana uçak bileti için püf noktalar!

  • Öncelikle imkanınız var ise Ankara Adana uçak bileti ni  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Uçak bileti kampanyalarını takip ederek indirimli Ankara Adana uçak bileti alabilirsiniz.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.
  • Aktarmalı bir Ankara Adana uçak bileti alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.

ANKARA ŞEHİR MERKEZİNDEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Özel Araç

Şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 4100 kişilik otoparkı mevcuttur.

Belko Air

Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır.

Taksi

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Araç Kiralama

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.

HAVA LİMANINDAN ADANA ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Belediye Otobüsleri

Hava limanının hemen çıkışında bulunan duraklardan 135 nolu belediye otobüsleri ile Balcalı ve Çukurova Üniversitesi ulaşımını 6:00 ile 23:00 arası, 159 nolu belediye otobüsü ile Seyhan Uygulama Hastanesi güzergahına 6:00 ile 19:00 arası ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuş – minibüs

Şehir Merkezi ve Meydan olmak üzere iki dolmuş hattı bulunuyor Hava limanı çıkışı nizamiye kapısının hemen dışındaki dolmuş duraklarından ortalama 5’er dakika ara ile dolmuşlar kalkmaktadır.

Taksi

Hava limanının şehir merkezine yakın olmasından dolayı taksi ulaşımı pahallı bir ulaşım değildir. Şehir merkezine en hızlı ulaşım şekli taksidir.

Özel araç

Şehir merkezinde özel araçla gezmek isteyenler için toplam 9 adet araç kiralama ofisi bulunmaktadır. Ayrıca 570 araç kapasiteli açık otoparkı bulunmaktadır. Şehir merkezi özel aracınızla 10-15 dakika arası mesafededir.

PlusFly Uçak Bileti