LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Ankara Adana Uçak Bileti Ucuza Alın!

Ankara Adana Uçak Bileti Ucuza Alın!

Ankara Adana Uçak Bileti 69,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Ankara Adana en sık yolculuk gerçekleştirilen güzergahlar arasındadır. İki şehrinde büyük şehir oluşu, ticari, kültürel ve eğitimsel etkileşimlerinin fazla oluşundan dolayı bu sıklığı anlayabiliyoruz. Anadolu Jet ise bu güzergah üzerinden Mart sonuna kadar 69,99 TL den uçurmayı hedefliyor. Ankara Adana uçak bileti alma aralıkları 21/12/16 ile 24/03/2017 olarak sınırlanmış durumda. Yolcuların bu fiyatlardan yararlanabileceği uçuş tarihleri ise 28/12/16 ile 31/03/2017 olarak açıkladı Anadolu Jet.

Ankara Adana uçak bileti alırken eğer fiyat araştırması yapıyorsanız bu kampanyayı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Size uygun tarihleri seçerek 69,99 TL den başlayan fiyatlar ile bu uçuşlardan yararlanabilirsiniz. Hemen hemen bir otobüs bileti fiyatına yakın olan bu fiyat oldukça cazip görünüyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgiyi ve koşulları Anadolu Jet sayfasından yada ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz 0850 500 0 777

Ankara Adana uçak biletini için Plusfly.com’dan kolaylıkla alabilirsiniz!

Ankara Adana uçak bileti almak için Plusfly.com’u tercih edebilirsiniz. En uygun uçuşlar için bilet tarih aralıklarını kontrol etmek, rezervasyon yapmak ve biletinizi satın almak için ücretsiz olarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 0850 500 0 777

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer Kampanyalar

Yılın ilk kış kampanyası Türk Hava Yolları ile geldi, 66TL! Anadolu Jet Bahar Kampanyası | Anadolu Jet Uçak Bileti Onur Air Rusya Seferleri Diyarbakır Kıbrıs Uçak Bileti Alacaklara Müjde!