Anadolujet Uçak Bileti

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Anadolujet hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Anadolujet Kampanyaları

Anadolujet ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.

Anadolujet 55 TL Kampanyası

Anadolujet 55 TL Kampanyası

Anadolu jet, Türk Hava Yollarına ait farklı bir ticari markası olarak 23 Nisan 2008 tarihinde kurulmuş. Özellikle Ankara ve İstanbul (Sabiha Gökçen) hava limanından Türkiye’nin hemen her yerine uçuş düzenlemektedir. Türkiye’deki bir çok ilin Dünyaya açılması açısından çok önemli bir rol üstlenmektedir ve bunu gerçekleştirmektedir. İlk kurulduğu andan itibaren filosunu genişleten hava yolu filosunu 28 uçağa […]

Kampanya Detayları

Anadolujet Hakkında

Anadolujet firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

Anadolu jet, Türk Hava Yollarına ait farklı bir ticari markası olarak 23 Nisan 2008 tarihinde kurulmuş. Özellikle Ankara ve İstanbul (Sabiha Gökçen) hava limanından Türkiye’nin hemen her yerine uçuş düzenlemektedir. Türkiye’deki bir çok ilin Dünyaya açılması açısından çok önemli bir rol üstlenmektedir ve bunu gerçekleştirmektedir. İlk kurulduğu andan itibaren filosunu genişleten hava yolu filosunu 28 uçağa çıkartmıştır. Boing 737-700, Boeing 737-800, Embraer 190 tipli uçaklarla her noktaya uçuş gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Uçuşlarda yolcuların dikkatini çeken bir durumda koltuk aralarının neden dar olduğudur. Anadolu Jet kuruluş açısından yolcular için bilet maliyetini düşürmek için koltuk başına düşen maliyeti düşürmüştür. Bu da yolculara daha ekonomik bilet sunma imkanı sağlamıştır. Daha fazla yolcu kitlesine ulaşım imkanı sağlamak için uçuş maliyetlerinin düşürüldüğü, oldukça kritik ve ihtiyacı noktalara uçuş seferleri düzenleyen firma yolcular arasında da beğeni bulmaktadır. Anadolujet uçak bileti satışında firmanın kullandığı sloganı ” Uçmayan Kalmasın!”

Anadolu jet Batum Hopa ve KKTC yolcuları hakkında

Diyelim kiKKTC veya Gürcistan’da bulunan Batum ve Hopa ya Anadolujet Uçak Bileti satın aldınız. Evet buralara uçmak için pasaporta ihtiyaç yok fakat bunun bazı şartları var bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlara örnek verecek olursak 18 yaşınızı geçmiş olmanız gerekiyor eğer ki yolcu 18 yaşından daha küçük ise işte bu noktada ebeveynlerinin her ikisinden noterden alınmış muvafakat name alınmalıdır ebeveynlerinden bir tanesi yanında olacaksa yanında olmayanın muvafakat namesi olması gerekmektedir daha öncede belirttiğimiz gibi bunun noter onaylı olması mecburidir aksi halde yolcumuz uçuşunu malesef gerçekleştiremeyecektir.


Anadolujet check-in işlemleri Anadolujet Check-In İşlemleri

Anadolujet check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.

Yolcular, uçuş kalkış saatinin 24 saat öncesinden başlayarak, 90 dakika kalana dek Online Check-in yapabilirler. 90 dakikadan sonra Check-in işlemi sadece Hava limanı kontuarları tarafından yapılmaktadır.

Uçuşa 45 dk kalasına kadar Anadolu jet check-in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Aksi halde kontuarlar hizmet vermediğinden uçuşa kabul edilmezsiniz.


Anadolujet check-in işlemleri Anadolujet Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Anadolujet bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.

Anadolu jet yolcularının uçak altında taşıyabilecekleri bagaj hakları genelde 15 kg. dır. Bu sınır Kıbrıs uçuşlarında 20 kg olmaktadır.

0-2 yaş arası bebek yolcuların bagaj hakkı ise 10 kg dır.

Uçak içinde taşıyabileceğiniz kabin bagaj hakkınız ise 55x40x23 cm ebatlarını ve 8 kg yi geçmemesi gerekmektedir.

Bagajınız belirtilen limitlerin üzerinde ise fazla bagaj ücreti ödeyerek bagajınızı taşıyabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Anadolujet bagaj taşıma kuralları sayfasına göz atabilirsiniz.

 


Anadolujet check-in işlemleri Anadolujet Koltuk Seçimi

Anadolujet koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

Anadolujet koltuk seçiminizi online check-in esnasında acil çıkış bölümü hariç check-in e müsait olan koltuklardan yapabilirsiniz. Firmanın ücretli koltuk uygulaması bulunmayıp tüm koltukları ücretsiz olarak seçimine uçuştan 24 saat önce başlamak üzere online checkin esnasında müsade etmektedir.


Anadolujet check-in işlemleri Anadolujet Yiyecek İkram

Anadolujet yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

Hava yolu yolcularına ücretsiz olarak bir pet bardak su, çay ve kahve seçenekli olarak hazır paketli sandviç veya kek ikram edilmektedir.