LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

AnadoluJet Uçak bileti En Uygun Fiyatlarla plusFLY.com da

Günümüzde çok tercih edilen bir yolculuk haline gelen uçak yolculuğunun insanlara sağladığı en büyük avantaj kuşkusuz zamandan tasarruf sağlamasıdır bununla birlikte yolcuların uçak bileti satın alma ihtiyacı doğmaktadır. Geçmişe oranla uçakla yolculuk yapan kişi sayısında önemli ölçüde artış olmuştur. Bunda gerek uçak firmalarında alternatiflerin artması gerekse de uçak bileti fiyatlarında zaman zaman yapılan kampanyalardır. Zamandan tasarruf sayesinde seyahat sonrasında günlük hayatta yapacağımız işlere daha çok vakit ayırabiliriz. Anadolujet, Türk Hava Yollarının yeni bir iş modeli şekliyle yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur. Farkı zamanlarda farklı kampanyalarla hesaplı uçuş imkanı sağlayan Anadolujet uçak bileti erken rezervasyon yapıldığında avantajlı bir fiyata alınabilir.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşları bulunan hava yolu hizmette kaliteyi ilke edinmiştir. Müşterilerin konforuna ve hizmetten en kaliteli şekilde faydalanmalarına büyük önem vermektedir. Daha geniş bir kitlenin hava ulaşım hizmetinden faydalanmasını amaçlayan bu nedenle maliyet avantajının ücretlere yansıtıldığı hava yolu hedefine ulaşmış ve daha çok kişinin hava ulaşım hizmetinden faydalanmasında önemli rol oynamıştır. Anadolu Jet, Türk Hava Yollarının bir alt markası olduğundan uçuş kodlarında TK uçuş kodu kullanılmaktadır. Hava ulaşım hizmetinden faydalanırken avantajlardan da faydalanmak istiyorsanız uçak bileti satın almak için vakit kaybetmeyin. Misafirlerine sunduğu ücretsiz ikramlarıyla ayrıcalıklarını hissettiren hava yolu konforlu uçuşlar için en doğru adres.

AnadoluJet Uçak Bileti Firması Hakkında Genel Bilgiler

Havayolu Türk Hava Yollarına ait farklı bir ticari markası olarak 23 Nisan 2008 tarihinde kurulmuş. Özellikle Ankara ve İstanbul (Sabiha Gökçen) hava limanından Türkiye’nin hemen her yerine uçuş düzenlemektedir. Türkiye’deki bir çok ilin Dünyaya açılması açısından çok önemli bir rol üstlenmektedir ve bunu gerçekleştirmektedir. İlk kurulduğu andan itibaren filosunu genişleten hava yolu filosunu 28 uçağa çıkartmıştır. Boing 737-700, Boeing 737-800, Embraer 190 tipli uçaklarla her noktaya uçuş gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Uçuşlarda yolcuların dikkatini çeken bir durumda koltuk aralarının neden dar olduğudur. Anadolu Jet kuruluş açısından yolcular için bilet maliyetini düşürmek için koltuk başına düşen maliyeti düşürmüştür. Bu da yolculara daha ekonomik bilet sunma imkanı sağlamıştır. Daha fazla yolcu kitlesine ulaşım imkanı sağlamak için uçuş maliyetlerinin düşürüldüğü, oldukça kritik ve ihtiyacı noktalara uçuş seferleri düzenleyen firma yolcular arasında da beğeni bulmaktadır. Firmanın sloganı ” Uçmayan Kalmasın!”

Uçak İçi İkramları Hakkında

Hava yolu yolcularına ücretsiz olarak bir pet bardak su, çay ve kahve seçenekli olarak hazır paketli sandvich veya Kek ikram edilmektedir.

Check-in Hakkında

Yolcular, uçuş kalkış saatinin 24 saat öncesinden başlayarak, 90 dakika kalana dek Online Check-in yapabilirler. 90 dakikadan sonra Check-in işlemi sadece Hava limanı kontuarların dan yapılmaktadır.

Diyelim ki Anadolu jet uçak firması ile KKTC veya Gürcistan’da bulunan Batum ve Hopa ya uçacaksınız. Evet buralara uçmak için pasaporta ihtiyaç yok fakat bunun bazı şartları var bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlara örnek verecek olursak 18 yaşınızı geçmiş olmanız gerekiyor eğer ki yolcu 18 yaşından daha küçük ise işte bu noktada ebeveynlerinin her ikisinden noterden alınmış muvafakat name alınmalıdır ebeveynlerinden bir tanesi yanında olacaksa yanında olmayanın muvafakat namesi olması gerekmektedir daha öncede belirttiğimiz gibi bunun noter onaylı olması mecburidir aksi halde yolcumuz uçuşunu malesef gerçekleştiremeyecektir.

Telefon ile iletişim kurarak işlemlerinizi yaptırmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anadolujet uçuş kuralları                      anadolujet bagaj kuralları